Як зробити обрешітку для гіпсокартону. Як зробити обрешітку на батарею. відео.

Гіпсокартон - універсальний матеріал, який застосовується не тільки для фінішної обробки, але і для монтажу «чорнових» поверхонь. Для кріплення листів гіпсокартону використовується обрешетка. Її можна зробити своїми руками.
Інструкція
1
Для того щоб монтувати обрешітку під гіпсокартон, існує досить багато різних профілів. Приміром, профіль направляючий ПН 28/27, профіль стельовий ПП 60/27, а також профіль стієчний ПС. Встановлюється решетування для гіпсокартону на встановленому відстані від стіни. Її прикріплюють до несучої стіни. Для цієї мети використовуються підвіси.
2
Перед тим, як встановлювати металеву обрешітку для гіпсокартону , роблять розмітку на підлозі, а також на стіні. Лінія, яка проводиться на підлозі, відображає, скільки в підсумку фальш-стіни з гіпсокартону займуть простору. Далі за допомогою схилу роблять проекцію відміток кордону гіпсокартонної стіни, яка робиться на підлозі та стелі.
3
Монтувати обрешітку з металевої конструкції для установки гіпсокартону починають з того, що закріплюють металеві напрямні по підлозі, а також по всій довжині стіни і до самої стелі. Кріплять металевий профіль саморізами. Вони вкручуються в дюбелі, які знаходяться на відстані не більше 1 метра один від одного. Дюбеля повинні чітко підходити за розміром для саморізів. Щоб встановити дюбеля роблять отвори в стіні. Дана робота досить довга і курна.
4
Після того, як встановлені направляючі, встановлюють підвіси. Вони монтуються таким чином, що між ними легко входить стандартний аркуш гіпсокартону . Ширина такого листа близько 1200 міліметрів. Підвісу встановлюють під кутом в 90 градусів до напрямних. Гіпсокартон монтують до самих підвісів. Підвіси кріплять до стіни дюбелями і саморізами. Між ними не повинно бути більше 1500 міліметрів. Підвіси вставляють в напрямні за допомогою спеціальних кріпильних елементів. У підсумку виходить жорстка конструкція. На її можна монтувати листи з гіпсокартону .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-qXMF7ZpSSs