Як зробити млин своїми руками. млин на дачі своїми руками.

У наш час великою популярністю користуються вітрові електрогенератори. Популярні вони завдяки тому, що витрати на них самі мінімальні. Єдина умова - вітер. Вітрогенератори використовуються на різних фермах, лісгоспах або навіть в будинках.
Інструкція
1
Вітрогенератор досить просто зробити своїми руками . Найпростіший вітрогенератор має вертикальну вісь, конструкція якої схожа з конструкцією анемометра - приладу для вимірювання швидкості вітру. Вітрогенератор можна зробити їх легкої металевої бочки. Бочка може бути сталева або алюмінієва.
2
Обов'язково повинна використовуватися бочка з хорошого металу. Вона повинна бути жорсткою. Така бочка не коштуватиме великих грошей, а подекуди взагалі нічого не варто. Для виготовлення вітрогенератора іноді використовують найдешевші пластикові бочки. Вибирають ємність бочки залежно від потреби потужності вітрогенератора. Найчастіше використовують 50 і 100 літрові бочки. Пропорційно діаметру і висоті бочці відбувається збільшення потужності генератора. Бочки можуть бути встановлені один на одного.
3
Вітряне колесо вирізають з бочки. Для цього знадобиться болгарка. На цю справу йде не більше 10 хвилин. На бічній частині бочки робляться прорізи. Після цього проводять відгинання передніх і задніх крайок і задньої кромки лопаті на необхідний кут. Форма лопатей повинна бути точною. Лопаті точної форми роблять за допомогою дошки та киянки. Найчастіше роблять кілька лопат. Однак їх може бути і дві, якщо вітрогенератор має невеликі розміри.
4
Залишилося тільки зробити вісь вітроколеса. Вона може бути виготовлена з відрізка труби або ж арматури. Вітрогенератор буде працювати тоді, коли дме вітер. У безвітряну погоду він марний. Якщо все зроблено вірно, то вітрогенератор буде служити своєму господареві довгі роки.