Як зробити скріншот з програми.

Скріншот - це знімок зображення з екрану монітора, зберігається у вигляді графічного файлу на комп'ютері. Картинку, отриману таким чином, можна обробляти у вбудованому редакторі використовуваної програми, в стандартних додатках Windows або іншій програмі, призначеної для роботи з графікою. В інтернеті можна знайти чимало програм, що дозволяють зробити скріншот сторінки, зберегти картинку в зручному форматі. Snagit - одна з таких програм, з вбудованим редактором зображень.
Інструкція
1
Скачайте програму Snagit, перейшовши за посиланням, зазначеної в кінці статті. На офіційній сторінці розробника програми доступна для скачування безкоштовна версія з обмеженим терміном використання (30 днів). Встановіть програму на ваш комп'ютер.
2
Запустіть встановлену програму і виберіть фрагмент екрану для створення скріншота. У вікні, натисніть червону кнопку пуску для запуску процесу захоплення зображення. Виберіть потрібний фрагмент за допомогою жовтих обмежувальних ліній і стрілок. Клацніть лівою кнопкою миші для збереження обраного фрагмента. Він автоматично відправляється в редактор зображень, вікно якого відкриється відразу після створення знімка.
3
Збережіть отриманий скріншот в бібліотеці програми або в будь-який інший папці, яку ви визначите для зберігання таких знімків. Обробку файлу можна справити в редакторі програми або зберегти його для редагування в одному із запропонованих форматів.
Зверніть увагу
Файл із зображенням, створений за допомогою програми, можна зберігати, обробляти у власному або сторонніх графічних редакторах і пересилати поштою.
Корисна порада
Для отримання якісної картинки при захопленні фрагмента відео потрібно статичне зображення. Тому потрібно зупинити відтворення відео, для зйомки скриншота, натиснувши на паузу в сюжеті вас місці.