Як зробити палетку.

Спочатку, палетка - це прозора плівка, розкреслений на однакові квадрати для вимірювання площі фігур. Але з недавніх пір це слово вживається і стосовно косметиці. Якщо ви раптом захотіли зібрати всі свої тіні разом, поекспериментувати з колірною гамою, змішуючи різноманітні відтінки, то ви легко можете виготовити палетку «своєї мрії» своїми ж руками.
Вам знадобиться
  • порожня «тара» (наприклад, палетка з-під старих фарб акварелі або неглибока формочка для льоду), медичний спирт (будь-яке інше спиртовмісні речовина не підійде), газета або целофановий пакет, де будуть змішуватися тіні, маленька ложечка, монетка, піпетка і, звичайно ж, набір тіней, які ви збираєтеся використовувати.
Інструкція
1
Висипте тіні з упаковок ложечкою або будь-яким іншим зручним способом. І дайте волю своїй фантазії: змішуйте будь-які кольори, поки не досягнете бажаного результату або нового незвичайного кольору. Створивши потрібний колір, за допомогою піпетки додайте в порошок спирт, дотримуючись консистенцію: тіні не повинні вийти занадто рідкими.
2
Акуратно перенесіть тіні в підготовлену порожню палетку . Намагайтеся рівномірно заповнювати ними ємність і по можливості робіть це максимально акуратно.
3
Спресуйте ваші тіні. Почекайте близько 15 хвилин, поки випарується спирт. Після часткового застигання тіней візьміть обгорнуту в пластиковий пакет монетку в ідеалі однакового діаметра з ємністю з палетки і преса кожен відтінок, сильно вжімая монетку. Після цього почистіть коробочку ватою, змоченою в спирті і насолоджуйтеся плодами своєї роботи!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LuMad_elOHk