Як засмагати в солярії правильно.

Отримати красивий, рівний відтінок шкіри золотистого кольору можна не тільки під прямими променями сонця. Найчастіше в цьому допомагають лампи для засмаги в солярії . Таким чином, можна знайти золотистий колір за короткий час, не докладаючи до цього особливих зусиль. Проте, аби убезпечити поверхневі шари шкіри від опіку і надмірного ультрафіолетового впливу, потрібно дотримати ряд умов.
Інструкція
1
По-перше, для одержання гарного і здорового засмаги слід дотримуватися оптимальний часовий інтервал. Перше відвідування солярію не повинно перевищувати 5-8 хвилин.
2
Перед процедурою засмаги слід закрити волосся хусткою або шапочкою, щоб їх не пересушити, надіти спеціальні окуляри з лінзами, що захищають сітківку очей.
3
Необхідно обробити шкіру обличчя і тіла кремом. Це може бути зволожуючий крем, засіб для засмаги або крем-бронзатор, який в рази збільшує вплив солярію і скорочує необхідність його відвідин на кілька сеансів.
4
Бажано перед відвідуванням солярію не брати водні процедури з використанням мила. Також потрібно видалити з шкіри обличчя макіяж.
5
Напередодні процедури не рекомендується приймати ніяких ліків, а ось рідину можна пити в необмеженій кількості.
6
Після 30 років бажано не оголюватися повністю і ретельно оберігати від засмаги груди. Зайве вплив ультрафіолету на грудні залози тягне ризик виникнення багатьох захворювань, у тому числі онкологічних.
7
Вийшовши з солярію, необхідно присісти на деякий час або прилягти і спокійно відпочити в тиші хвилин 15-20.
8
Важливо знати, що солярій показаний при нестачі сонячних променів в зимовий та весняний період. Крім того, в результаті цієї процедури звужуються пори на обличчі, поліпшується весняний вид шкіри, його застосовують в комплексній терапії при лікуванні псоріазу та інших подібних захворювань. Є й протипоказання до застосування солярію. Наприклад, вагітність, дерматит, годування грудьми і т.д. Необхідно пам'ятати, що відвідувати солярій можна не частіше 1-2 разів на рік, через кожні 5-6 сеансів робити інтервал в часі (10-14 днів).
Зверніть увагу
Відповідь: засмагнути, то найкраще ходити в вертикальний турбосолярій і бажано, щоб там був дзеркальний підлогу (ноги краще загоряють !!!) Обов'язково потрібно поцікавитися, коли там останній раз міняли лампи, та й взагалі побільше розпитати про сам солярії.
Корисна порада
Прагнути швидко засмагнути в солярії нерозумно і навіть просто небезпечно. Як правильно засмагати в солярії. Перш за все, вам потрібно проконсультуватися у вашого лікаря чи можна вам засмагати. Правильно засмагати в солярії - значить застосовувати засоби захисту. Не нехтуйте спеціальною косметикою для засмаги в солярії (сонцезахисний крем залиште вдома). Покрийте губи помадою з сонцезахисними фільтрами.