Як зробити сходи на 2 поверх.

Досить часто виникають ситуації, коли у сім'ї не грошей на те, щоб придбати драбину , але є бажання, щоб у будинку вона була. Сходи можна зробити самостійно. Результат повинен повністю задовольнити запит. Так як бюджет обмежений, то можна використовувати будівельні матеріали, які доступні за ціною.
Інструкція
1
Для початку потрібно врахувати, що не потрібно гнатися за стереотипами. Повторювати традиційну схему створення сходів зовсім не потрібно. На даний момент досить багато альтернативних рішень. Приміром, дерев'яні елементи досить часто заміняють на ДСП, а декоративний елемент виконують з фанери. Даний матеріал використовує багато фірм, які займаються виробництвом бюджетних сходів. Елементи ДСП можуть бути покриті міцним лаком або ж фарбою. Готову драбину можна навіть накрити ковроліном. Вона буде мати привабливий вигляд. Все це скорочує витрати і дозволяє отримати готову драбину хорошої якості.
2
Досить багато людей роблять драбину на 2 поверх з бетону. Сходинки таких сходів повинні бути облицьовані. Добре виглядає облицювання з бруса і пластика. Як облицювальний матеріал можуть бути використані навіть гілки дерев у вигляді тину. Така сходи буде мати досить стильний вигляд. При виготовленні сходів обов'язково повинна бути застосована фантазія. Результат може перевершити ваші очікування.
3
Звичайно ж, найпростіше придбати готову драбину в магазині. В даний час доступні як гвинтові, так і маршові сходи. Ці сходи мають недолік, який полягає в тому, що вони робляться без урахування ваших індивідуальних розмірів і мають мінімальну обробку. Виробник найчастіше використовує дешевий матеріал для виготовлення сходів. Якщо ви придбали драбину в магазині, то вам буде потрібно докласти чималих зусиль для того, щоб сходи вас повністю влаштовувала.