Як позбутися прищів в підлітковому віці.

Під час статевого дозрівання кожен підліток неминуче стикається з проблемою появи прищів на обличчі. Це явище обумовлено гормональною перебудовою всього організму і має тимчасовий характер. Проте, наявність вугрів доставляє масу незручностей і провокує появу комплексів і невпевненості в собі. Як же позбутися від прищів в цей період?
Інструкція
1
По-перше, необхідно подумати над дієтою. Необхідно обмежити на час споживання жирних продуктів, солодкого, соленого і кислого. Можна також виключити з раціону газовані напої та каву. Саме ці продукти сприяють найбільш активної гормональної перебудови і можуть спровокувати небажані висипання.
2
Після цього слід придбати косметичні засоби, дія яких спрямована на глибоке очищення шкіри обличчя і матирование окремих ділянок. Краще, якщо основним компонентом в їх складі буде масло чайного дерева, глина чи інші в'яжучі інгредієнти.
3
Крім того, необхідно запастися засобами декоративної косметики у вигляді пудри, тональних кремів або комбінованого виду. Але зловживати цими засобами не варто, оскільки їх часте використання може сприяти пересушування шкіри.
4
Необхідно щодня вмивати обличчя холодною водою і один раз на тиждень користуватися скрабом. Кожного ранку і вечора потирати шкіру обличчя в'язким тоніком, що містить саліцилову кислоту і робити в області чола і щік легкий масаж. Кілька разів на місяць можна користуватися маскою глибокого впливу, яка максимально дбайливо очистить пори і поверне шкірі свіжий вигляд на довгий час.
5
При дотриманні даних рекомендацій, прищі не затримаються на довгий час, шкіра обличчя знову набуде красивий колір і чистоту. Важливо пам'ятати, що заходи по боротьбі з вуграми треба застосовувати в комплексі. Крім того, за жодних умов не можна чіпати прищі брудними руками, а тим більше тиснути. Такі процедури слід проводити лише в косметичному салоні під наглядом професійного лікаря.