Як записати пісню в студії.

Звукозапис - важливий етап як в становленні групи в цілому, так і в долі конкретного твору. На щастя, сучасна музична індустрія дозволяє записати композицію будь-якого стилю і будь-яким інструментальним ансамблем.
Інструкція
1
Знайдіть студію звукозапису. Зараз їх безліч, тому спочатку виберіть декілька варіантів. Про назви, адреси і сайтах студій найкраще питати колег-музикантів, що мають досвід звукозапису. Не соромтеся цікавитися про ціни студії , як, особистій думці музикантів. Звернення звукорежисера з клієнтами теж має значення.
2
Домовтеся з адміністратором обраної студії про дату і час (в годинах) записи. Оплата записи зазвичай проводиться по годинах, вартість додаткових послуг (зведення, аранжування, мастеринг) розраховується окремо. Якою б не була в підсумку сума, перш ніж хапатися за серце, розділіть її на кількість учасників в групі. Саме стільки доведеться заплатити кожному музиканту, який бере участь в записі.
3
Вивчіть партії напам'ять, але на запис все одно візьміть з собою ноти. На сесію краще не спізнюватися, оскільки згаяний час все одно доведеться оплачувати. Приходити всім музикантам одночасно не має сенсу. Самий логічний порядок - ударник, басист, ритм-гітарист, соло-гітарист, клавішник, інші інструменталісти (флейтист, скрипаль), потім бек-вокалісти та фронт-вокаліст. Якщо ви розтягує запис на два дні, не потрібно вже записалися музикантам приходити на другий день. Аналогічно і ті, хто буде писатися на другий день.
4
Етап відомості та обробки записаного звуку залежить виключно від звукорежисера, тому на цей час заспокойтеся і чекайте, коли запис буде представлена вам в готовому вигляді.