Як прискорити роботу нетбука. Як прискорить роботу ноутбука.

Найчастіше нам не вистачає потужності нашого комп'ютера. Ситуації можуть бути самі різні - починаючи від того, що нам не вистачає ресурсів для того, щоб запустити гру, і закінчуючи тим, що у нас гальмує картинка відео. Для того, щоб прискорити роботу ноутбука, досить слідувати декільком нескладним рекомендаціям, для дотримання яких не потрібна висока комп'ютерна грамотність.
Інструкція
1
В першу чергу, очистіть процеси автозапуску. Безліч програм, які вам не потрібні, можуть йти у фоновому режимі. Це не тільки уповільнює завантаження нетбука і викликає перенапруження процесора на початку роботи, але і згубно позначається на продуктивності комп'ютера в цілому. Використовуйте програму Loonies Admint для того, щоб очистити автозапуск від непотрібних вам програм.
2
Використовуйте спрощену класичну схему оформлення windows незалежно від того, яка система у вас коштує. При включених ефектах, таких, як прозорість вікон, комп'ютер змушений справлятися з навантаженням майже що вдвічі більшою ніж без них. Якщо ви хочете збільшити продуктивність комп'ютера, вимкніть усі ефекти, пов'язані з вашою операційною системою.
3
Під час роботи з комп'ютером постійно відстежуйте програми, які працюють у фоновому режимі і відключайте непотрібні. Візьміть за правило працювати тільки з однією-двома програмами одночасно. Якщо у вас не виходить вийти з програми або закрити її через трей, використовуйте диспетчер задач для того, щоб завершити процес, який до неї ставиться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PePQl2qMVek