Як поліпшити роботу ноутбука.

Сучасні ноутбуки мають дуже високим потенціалом в області швидкодії. Звичайно ж, при цьому ціна їх також висока. У разі, якщо ви хочете вичавити максимум зі свого комп'ютера, але при цьому володієте бюджетним ноутбуком, вам варто звернути увагу на такі параметри, як продуктивність і температура для того. Виконайте ряд простих дій, і ви дійсно зможете поліпшити роботу ноутбука.
Інструкція
1
Позбавтеся від тих процесів, які включаються на автозапуску і надалі йдуть у фоновому режимі. Ви все одно їх рідко використовуєте і майже що не пам'ятаєте про них, але вони істотно впливають на вашу систему. Використовуйте програму Loonies Admint для того, щоб очистити автозапуск від непотрібних програм, а також для того, щоб відключати програми, які вам не потрібні в даний момент. Також, для відключення процесів ви можете використовувати провідник.
2
Вимкніть всі візуальні ефекти оболонки вашої операційної системи. Вони служать виключно в естетичних цілях, дуже рідко вони функціонально корисні, при цьому вони займають більшу частину оперативної пам'яті комп'ютера. Позбувшись від них, ви зможете заощадити певну кількість ресурсів, яке зможете використати для програм і програм.
3
Використовуйте охолоджуючу підставку для ноутбука. Проблема більшості ноутбуків - у тому, що вони гріються, причому незалежно від того, де вони стоять - на м'якій або на твердій поверхні. Використовуючи охолоджуючу підставку, ви знизите нагрів комп'ютера як мінімум на двадцять відсотків, що позитивно позначиться на його продуктивності.
Багато користувачів, особливо початківці, частенько скаржаться на повільну роботу свого комп'ютера . І багато з них не знають, що самі винні у своїх проблемах з комп'ютером. Легше сказати, що комп'ютер застарів, або що цей комп'ютер слабенький для нової операційної системи. Рішенням даної проблеми є правильна настройка комп'ютера .
Інструкція
1
Позбавтеся від непотрібних папок, ярликів, картинок і т.д. на робочому столі комп'ютера . Всі ці картинки, ярлики займають певну кількість пам'яті вашого комп'ютера . Особливо багато місця з усього цього займає фон робочого столу.
2
Якщо ви зменшите передачу кольору, то помітно знизите навантаження на графічну підсистему свого комп'ютера . Налаштовується передача кольору у властивостях екрану. В контекстному меню виберіть «Середній» рівень на вкладці «Якість передачі кольору».
3
Багато користувачів при покупці залишають настройки користувальницького інтерфейсу за замовчуванням. Тобто, так як їх налаштували в магазині. А в магазині ніхто не буде возитися з оптимальними настройками. Зайдіть в «Властивості системи» - вкладка «Додатково». Знайдіть розділ «Швидкодія». В даному розділі встановіть настройки, так як вам буде зручно.
4
При завантаженні операційної системи дуже впливають вказують на програми. Якісь із них, а які тільки заважають загальній роботі. Для цього зайдіть в меню Пуск, далі - Всі програми - Автозавантаження. Видаліть всі непотрібні ярлики.
5
Також багато ресурсів споживають служби, які завантажуються при кожному завантаженні операційної системи. За замовчуванням багато служб є просто зайвими. А деякі навіть і шкідливими для багатьох звичайних користувачів. Наприклад, служба шифрування. Багато людей втратило свої дані при використанні цієї служби, випадково зашифрувавши свої дані, а потім переустановити систему.
6
В налаштуваннях BIOS можна відключити початкову завантаження з дисковода або приводу. Тоді завантаження комп'ютера кілька прискориться. В деяких випадках це буде помітно без секундоміра.
7
Очистіть свій жорсткий диск, який є системним. Особливо видаліть всі файли з розширенням tmp. Це тимчасові файли Windows, які з часом забивають систему все більше і більше.