Як зробити малюнок на ножі. малюнок на лезі ножа з клапана.

Справжні цінителі ножів здатні відрізнити зовні абсолютно однакові ножі по найдрібніших деталей. Але що робити тим, хто розбирається в ножах не на такому професійному рівні? Пропонуємо вам цікавий спосіб виділити свій ніж серед безлічі інших. Отже, як зробити малюнок на ножі?
Вам знадобиться
  • власне ніж, рідина для знежирення поверхні ножа (бензин, спирт, одеколон), малюнок для нанесення на лезо ножа, скотч, гострий ніж або скальпель, блок живлення на 5 ... 12 вольт, цвях з намотаною на капелюшок ватою, розчин солі (одна чайна ложка на 50 гр. води).
Інструкція
1
Малюнок на лезо ножа можна нанести за допомогою електро-хімічної гравіювання. Це нескладний спосіб нанесення написів на всі метали і сплави без застосування складних хімікатів. В його основі лежить принцип електромеханічного травлення металу. Однак цей метод не придатний для срібла і свинцю. Приступайте до роботи.
2
Малюнок. Продумайте, який малюнок буде завдано на лезо ножа. Можна вигравіювати китайський ієрогліф або ціле слово.
3
Підготовка леза. Поверхня леза потрібно обов'язково знежирити, адже від цього безпосередньо залежить якість наносимого малюнка. Знежирте поверхню будь-який з наявних під рукою рідиною: бензин, спирт або одеколон.
4
Попередньо нанесення малюнка. Наклейте на лезо в потрібному місці шматок скотча. Нанесіть гострим ножем або скальпелем на скотч малюнок, намагаючись не пошкодити скотч.
5
Травлення металу. На цьому етапі знадобиться блок живлення, можна використовувати зарядний пристрій від мобільного телефону. Приготуйте соляний розчин. Потім приступайте до електрохімічної очищенні поверхні металу. Приєднаєте «+» до ножа, а «-» до цвяха з ватяною капелюшком, він замінить електрод. Після цього включіть блок живлення, умочіть електрод в соляний розчин і проведіть по поверхні малюнка. Цю процедуру повторіть 2-3 рази для кращого результату.
6
Потім поміняйте ватяну головку цвяха на чисту і поміняйте полярність блоку живлення: «+» до електрода, а «-» до ножа. Умочіть електрод в соляний розчин і почніть виводити малюнок, який буде проявлятися на очах. Для досягнення найбільшого ефекту процедуру повторіть 2-3 рази.
7
Закінчення роботи. Відклейте скотч від ножа і видаліть липкі його сліди. Гравірування на лезі ножа готова.