Як пов'язати манишку гачком. Як пов'язати просту манішку гачком.

Малюки досить непосидючі й спритні, вони практично не сидять на одному місці і весь час шукають нових пригод. В таких випадках простий шарфик і шапочка часто спадають, доставляючи дискомфорт і дитині і мамі, саме тому для таких малюків рекомендується використовувати манішку на кнопочке або гудзичками, яка буде міцно сидіти на непосиді, зігріваючи його і не доставляючи зайвих клопоту ні йому, ні батькам. Зв'язати манішку дуже просто своїми руками.
Вам знадобиться
  • Близько 50 гр. двох кольорів акрилової пряжі, гачок і ножиці
Інструкція
1
Зніміть розміри з дитини (обхват шиї, висоту стоечки коміра, висоту оплечья і довжину язичка, який буде на грудях малюка).
2
Зв'яжіть з повітряних петель ланцюжок з основної нитки (синьою). В'яжіть перший ряд - невеликі стовпчики з двома накидами, а з другого по сьомий ряд - в'яжіть з двома накидами з особових і виворітних стовпчиків послідовно в стилі «гумка». Використовуйте при в'язанні третього ряду білу нитку.
3
В'яжіть восьмий ряд за принципом першої, пров'язуючи в вершину кожного четвертого стовпчика по два столбіка.Виполняйте дев'ятий ряд за принципом першої, тобто стовпчиками з двома накидами.
4
В'яжіть інші ряди, починаючи з десятого, візерунком. В десятому ряду - 10 напівкіл. Одинадцятий ряд, починаючи від вершини четвертого стовпчика третього півкола, в'яжіть білої обробної ниткою.
5
Дванадцятий, тринадцятий і чотирнадцятий ряди виконуйте синьою ниткою, дотримуючись наступну схему: дванадцятий ряд - 5 напівкіл, тринадцятий і чотирнадцятий ряди - 3 півкола білою ниткою. Ряди шістнадцятий (3 півкола), сімнадцятий і вісімнадцятий (по 2 півкола) знову в'яжіть синьою ниткою. Дев'ятнадцятий ряд - півколо з білої нитки.
6
Двадцяте ряд - півколо синьою пряжею. Починайте в'язати «язичок» манишки. Це слід робити за принципом в'язання чотирьох стовпчиків з двома накидами пишними стовпчиками за допомогою основної синьою нитки. Пришийте заздалегідь підготовлену кнопочку або гудзик так, щоб вона не заважала дитині згинати і розгинати голову.