Як пов'язати мишку.

Іграшки своїми руками - це не тільки чудова розвага для дітлахів, які проживають у будинку, але так само унікальна прикраса інтер'єру і відмінний подарунок близьким, друзям і родичам. В'язану мишку (щурика) можна піднести в подарунок людині, що народилася під цим знаком зодіаку, а також розмістити на поличці свого житла у вигляді прикраси або просто зробити в якості іграшки для малюка.
Вам знадобиться
  • Підготуйте білу або сіру пряжу (основний колір мишки) і будь декоруючий колір (бежевий, чорний), а так же гачок розміру 4,5 і вату для наповнення вироби, також голку з заокругленим вушком.
Інструкція
1
В'яжіть, починаючи з носа. Зробіть 3 повітряних петлі у вигляді ланцюжка і замкніть їх в кільце. В'яжіть послідовно по колу стовпчиками без накиду мордочку мишки.
2
Зв'яжіть перший ряд в обхват кільця п'ять стовпчиків. Другий ряд - по такому ж принципу 10 стовпчиків. Третій ряд так само - 14 стовпчиків.
3
Почніть в'язати з четвертого по сьомий ряд. При цьому в'яжіть з додатком по три стовпчики в кожному ряду. В'язання голови закінчено, перейдіть до в'язання тулуба мишки.
4
В'яжіть восьмий ряд, додавши ще 2 стовпчики, щоб в результаті вийшло 28 стовпчиків. Додайте в дев'ятому і десятому ряду ще по шість стовпчиків, щоб в результаті вийшло 34 і 40 відповідно. З одинадцятого по чотирнадцятий ряди додавайте по 2 стовпчики в кожному. З п'ятнадцятого по двадцятий ряд в'яжіть без додатків.
5
В'язання 21 ряду слід робити зі зменшенням шести петель. Необхідно пропускати кожен восьмий стовпчик, щоб всього вийшло 42. Двадцять другий ряд - зменшіть ще чотири петлі. Має вийти 38 стовпчиків, тобто зменшується петля на кожному дев'ятому стовпчику.
6
Двадцять третій ряд - зменшіть 13 петель, пропустивши кожен третій стовпчик. У підсумку вийде 25 стовпчиків. На двадцять четвертому ряду збавте ще 8 петель, пропустивши кожен третій стовпчик.
7
Набейте отримані голову і тулуб ватою. Зауважте, закриваючи отвір між ними, ображати ніть.Повторіте ці дії два рази для того, щоб вийшли два вушка для мишки.
8
Зв'яжіть з використанням декоративної нитки ланцюжок з шести повітряних петель і зв'яжіть її в кільце. В обхват цього кільця зв'яжіть з накидом ще 14 стовпчиків. Замкніть їх в коло.
9
Пришийте отримані вушка до тулуба, чорну нитку бажаної довжини в якості хвостика, зав'язану вузликом на кінці. Пришийте гудзик і дві намистини в якості очей і носика. Мишка готова.