Як пов'язати жабу.

Жаби за повір'ями багатьох країн - тварини, здатні приносити в будинок багатство, збільшуючи добробут проживаючих там людей. Жабу можна купити в будь-якому магазині, а можна зробити самостійно за допомогою ниток і гачка. Для цього вам буде потрібно трохи часу, посидючості, фантазії і ваш жабеня буде прикрашати будинок, а може бути, стане улюбленою іграшкою малюка. Зв'язати жабу може навіть початківець в'язальник, так як вона дуже легка у виконанні.
Вам знадобиться
  • Нитки зеленого, червоного і жовтого кольорів, гачок для в'язання, вата або синтепон (на ваш розсуд), дві кнопки, пуговички або готові вічка
Інструкція
1
Візьміть зелені нитки. Зв'яжіть 3 кола
2
Тепер візьміть жовті нитки. Зв'яжіть 3 кола такого ж діаметру. З'єднайте пов'язані круги із зеленої, жовтої і червоної нитки. Вставте між зеленим і жовтим кругом червоний. Далі з'єднайте одну половину червоного кола із зеленим, а другу - з жовтим.
3
Зв'яжіть лапи. Наберіть ланцюжок з шістдесяти повітряних петель. Прив'яжіть отримані лапи посередині до тулуба, щоб вони звисали з обох сторін. Тепер пришийте очі.
4
Візьміть червоні нитки. Зв'яжіть такі ж 3 кола. Для того щоб серединка кілець була щільною, зв'яжіть 6 стовпчиків з накидом. В'яжіть перший ряд зазвичай по колу. Другий ряд - збільште кількість петель до 12.
5
Третій ряд робіть з додатком стовпчиків через кожну петлю. Тобто одну петлю в'яжіть, в другу додаєте 2 стовпчики з накидом. Четвертий ряд в'яжіть за таким же принципом, що і попередній, додаючи додаткові стовпчики через 2 петлі.
6
До кожного наступного ряду додаєте при в'язанні по 6 стовпчиків з накидом. Розкидайте прибавки по всьому колу, щоб краї його вийшли рівними. Набейте іграшку ватою або синтепоном, підготовленими заздалегідь.