Як зробити конверт для листів. Як зробити конверт з листа а4 для письма.

Ах, як романтично в наш "цифровий" век отримати поштою написаний від руки лист, особливо від коханої людини, навіть якщо ви живете на сусідніх вулицях. Адже такий лист - це пам'ять, його можна зберігати довгі роки, а потім показувати дітям і внукам. А конверт для письма краще зробити своїми руками.
Інструкція
1
Нічого складного в цьому немає. Вам буде потрібно аркуш формату А4. Це може бути не тільки простий білий аркуш, але також лист кольорового паперу або спеціального паперу з малюнком. Також потрібно приготувати дві паперових смужки розмірами 12,3х4 см і канцелярський клей.
2
Лист формату А4 розмістіть на столі вертикально і складіть таким чином: загніть верхній край листа шириною 5,1 см, а решту аркуша складіть навпіл. Вийшла заготівля для конверт а. Тепер візьміть приготовлені смужки паперу і складіть їх уздовж навпіл. Кожен вийшов «куточок» із зовнішнього боку намажте канцелярським клеєм і розмістіть зсередини майбутнього конверт а з кожної зі сторін. Конверт готовий.
3
Тепер потрібно акуратно расчертить поля для вказівки адресата і відправника і написати їх. Якщо ви вибрали для виготовлення конверт а кольоровий папір насиченого кольору або папір з яскравим малюнком, то краще розмістити такі поля на білому папері, а потім вирізати їх і наклеїти на лицьову сторону вашого конверт а: такі аплікації можна зробити справжніми прикрасами, надавши їм форму, наприклад, сердечок або будь-яку іншу на ваш вибір.
4
Конверт прикрасьте аплікаціями, наклейками, малюнками, іншими декоративними елементами - дотримуйтесь польоту своєї фантазії. Для аплікацій підійдуть вирізки з журналів, власні фотографії. Окремі елементи можна зробити з кольорового паперу. Знадобляться також ниточки і шматочки різних матеріалів, сушені листя і квіти.
5
Тепер залишилося тільки вкласти в конверт лист, заклеїти його, наклеїти марку, поцілувати і відправити поштою.