Як зшити спідницю-годе.

спідниці- годе вже не перший рік є хітом і літніх, і зимових сезонів. Такий фасон прекрасно підходить для будь-якої фігури, він виглядає дуже ефектно і дозволяє візуально подовжити ноги. Навіть якщо у вас широкі стегна і талія, спідниця- годе з тканини з вертикальною або горизонтальною смужкою візуально подовжить фігуру і зробить вас стрункішою. Нескладний крій і можливість використання будь-якої тканини дозволяють без особливих зусиль зшити таку спідницю самостійно.
Вам знадобиться
  • - Тканина (льон, шовк, вовна, атлас) - 3 м при ширині 90 см;
  • - Застібка-блискавка;
  • - Ґудзик під колір тканини діаметром 1 см;
  • - Папір для викрійок.
Інструкція
1
Побудуйте викрійку-основу спідниці, використовуючи свої власні мірки. Довжина спідниці- годе зазвичай становить 70-75 см, але якщо ви хочете, то можете зробити її і коротше.
2
На викрійці відкладіть по 25-30 см від лінії стегон і проведіть горизонтальну лінію на відкладеному відстані. Лінію стегон поділіть навпіл на передньому і задньому полотнище і через цю позначку проведіть вертикальну лінію. Перенесіть виточки на неї.
3
По низу кожного з чотирьох одержані клинів відкладіть вправо і вліво по 15-20 см. Накреслити контури клинів, злегка закругляя їх по подолу.
4
Перенесіть кожен клин на папір для викрійок окремо, зробіть викрійку, розкладіть її на тканини і викроїте їх. Не забудьте залишити припуски на шви по 1,5 см з боків і по талії, 3 см на підгин спідниці.
5
З залишилася тканини зробіть викрійку пояса - викроїте прямокутник шириною 7 см плюс припуски на шви по 1 см з кожного боку. По довжині він буде дорівнює ширині талії плюс 3 см для застібки.
6
Змітайте і стачайте всі бічні шви спідниці, виключаючи центральний задній шов. Отпарьте всі шви і розгладьте їх за допомогою праски, обробіть припуски на шви. В задній шов вшитої потаємну застібку-блискавку, отгладьте і обробіть його.
7
Підверніть, прямуючи і пристрочите низ спідниці, ушийте пояс, на припуску для застібки прорежьте і обмітайте петлю, пришийте гудзик.