Як зробити довготривалу укладку самостійно. довгострокова завивка робимо вдома.

Довготривала укладка потрібна для збільшення об'єму волосся. Це аналог хімічної завивки, для неї використовуються кошти з схожим складом. Але довготривала укладка є більш делікатної і в ній немає крутих завитків, як в хімічній завивці. Створюється ефект легкої завивки і природною пишності волосся. Волосся стає слухняним і м'якими. В процесі збереження укладання можна творити різні чудеса на голові. Можна надати волоссю ефект «мокрого волосся», можна їх і зовсім випрямити.
Інструкція
1
Довгострокову укладку краще робити на короткі і середні (приблизно до плечей) волосся. Взагалі, зробити її самостійно не так-то просто. Якщо потрібна укладка на 1-2 дня, то з цим простіше. Зараз на ринку достаток засобів для укладки волосся, при нанесенні яких на волосся, укладка зберігатиметься 1-2 дні. Досить просто укласти або завити волосся з використанням цих коштів та закріпити лаком.
2
Якщо ж потрібно зробити укладку , яка буде триматися кілька тижнів, а то і місяців, тут вже порядок дій іншої. Робиться вона близько 1,5 годин. Для початку все волосся потрібно накрутити на дрібні і середні бігуді, чергуючи їх. Це робиться для створення об'єму. Далі волосся треба змочити спеціальним розчином з нейтральним рівнем PH і додаванням екстрактів лікарських трав і укутати голову рушником на 30 хвилин. Після цього склад слід змити, бігуді зняти і знову змочити волосся складом.
3
Далі можна нанести на волосся кілька масок для закріплення результату і зменшення шкоди волоссю. Після укладання потрібно регулярно користуватися восстанавливающими, поживними і зволожуючими масками.
Зверніть увагу
Довготривала укладка волосся в домашніх умовах. Довготривала укладка волосся в домашніх умовах, стає все більш популярною у жінок ведуть активний спосіб життя. Сучасний ритм буття, часом не дозволяє приділити увагу настільки важливої частини жіночого образу, тобто волоссям, іноді навіть запис до стиліста не рятує, та й хто здатний відвідувати кожен день салон краси.
Корисна порада
Довготривала укладка являє собою легку хімічну обробку волосся спеціальними складами з використанням бігуді різних форм і товщини. Її рекомендують робити на тонкі, неслухняні пасма. Зробивши карвінг, волосся стане хвилясті, об'ємні і більш пишні. Процедуру карвінгу можна провести і в домашніх умовах. Але для початку необхідно вибрати вид укладання, який залежить від довжини волосся і очікуваного ефекту.