Як зробити м'яч з паперу. Як зробити маленький м'яч.

З паперу можна зробити безліч предметів, наприклад, м'яч. Найпростіший спосіб зробити м'яч з паперу - це просто зім'яти кілька аркушів паперу , накладених один на одного. Такі м'яч і краще відскакують від статі.
Вам знадобиться
  • - 12 аркушів паперу формату А4 (для маленького м'яча відповідно 6 аркушів)
Інструкція
1
Лист розрізається навпіл. З кожної половинки потрібно зробити квадрат. Далі з квадрата буде робитися п'ятикутник. Його потрібно скласти навпіл косинкою. Потім ще раз навпіл і розгорнути. Вершину отриманого трикутника опустити вниз і розгорнути. Далі вершину опустити на точку перетину двох ліній, лінію згину розгладити і знову розгорнути. З'явиться лінія, що з'єднує край верхньої лінії з точкою-основою перпендикуляра. Зігнути по цій лінії.
2
Лівий край загорнути зверху правого. Далі два шари паперу ще раз звернути вправо поверх попередніх згинів. За допомогою кутника слід провести лінію, але потрібно враховувати, що кут обов'язково повинен бути 90 градусів. Така лінія вийшла, але потрібно обрізати на 5мм нижче. Виходить деталь.
3
Далі робиться пелюстка. Потім потрібно відступити від краю 5-7 мм. Біля згинів слід відступити в два рази менше. Робиться розріз. По пунктиру загнути всередину. Потім зігнути деталі по одним лініях назовні, а по іншим всередину. Верхівки прорізаних, піднятих вгору пелюсток попарно потрібно склеїти. Вийде модуль.
4
Далі потрібно склеїти шість модулів, п'ять склеюються як п'ятикутник і один посередині. Також вимагається склеїти й інші шість модулів. А потім склеїти дві півсфери.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kG7jA9M-39Y