Як збільшити частоту екрану.

Про частоту мерехтіння екрана слід говорити тільки для власників ЕПТ (лампових) моніторів. Так як сучасні виробники випускають в основному рідкокристалічні модифікації. У випадку з першими збільшення частоти екрана знижує навантаження на очі і запобігає появі головних болів. Усунути неприємне мерехтіння можна стандартними засобами операційної системи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows XP, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Відкрийте на робочому столі опцію "властивості", якшо по ній правою кнопкою мишки. У вікні, знайдіть з правого краю вкладку «параметри». Активуйте кнопку «додатково» (знизу справа).
2
Відкриється вікно з вкладкою за замовчуванням «загальні». Знайдіть пункт меню «монітор», в якому будуть описані його тип і параметри. У другому блоці («параметри») виберіть частоту поновлення екрана , яка доступна для вашого монітора. Якщо ви не знаєте або не впевнені в можливостях вашої апаратури, скористайтеся допоміжної функцією «приховати режими ...» (потрібно клацнути в порожній квадратик). В результаті, зі списку частот пропадуть непідтримувані вашим монітором режими.
Зверніть увагу
Занадто висока частота (до 200 Гц) змушує працювати монітор на межі своїх можливостей. А значить, на довгу роботу розраховувати не доводиться. Тим більше геометрія картинки має характерне відхилення від норми. Тому потрібно в рамках розумного збільшувати частоту екрану.
Корисна порада
Варто зауважити, що при виборі необхідної вам частоти система пропонує в плині заданого інтервалу часу (звичайно 10-20 с) підтвердити свій вибір. В іншому випадку настройки не меняются.Не варто забувати, що далеко не кожна частота оновлення сумісна з застосовуваним дозволом екрану. В цьому випадку простежується прямо пропорційна залежність. Тобто, чим вища частота оновлення, тим вище повинен бути дозвіл екрана.