Як робити рамки для фото. Як оформить рамочку для фотоіз скла.

Для фото рамки в стилі хенд-мейд згодяться практично будь-які матеріали, від бісеру до старого одягу та коробок з-під взуття. Головне в цьому - ваша фантазія і розмір фотографії.
Інструкція
1
Виріжте з картону два прямокутники точно за розмірами фотографії. Якщо фотографія іншої форми, змініть картонні основи відповідно, але в перший раз краще експериментувати з простою формою.
2
Один прямокутник відкладіть в сторону, а в кожному куті другий картонки побудуйте бісектрису. Оскільки всі вихідні кути прямі, кожен з восьми нових дорівнюватиме 45 °.
3
Від кожної сторони прямокутника відкладіть товщину майбутньої рамки і поставте точки. З'єднайте їх, щоб вийшов прямокутник в прямокутнику. Кути нової фігури повинні співпасти з биссектрисами.
4
Виріжте трапеції, які вийшли в результаті цих замірів. Що залишився прямокутник відкладіть.
5
Обшийте картонні трапеції тканиною, зробіть аплікацію зі шматочків шкіри, пластика, бісеру, нанесіть фарбу - словом, зробіть їх красивими. Перш ніж створювати якийсь малюнок прямо на них, накидайте ескіз на папері. Ви відразу зрозумієте, як і що робити, в якому порядку приклеювати і пришивати.
6
Підберіть шматок скла з обробленими краями за розмірами фотографії. Прикладіть його до відкладеного (першому) шматку картону, зверху прикладіть трапеції. З'єднайте конструкцію клеєм або спеціальними металевими зажимами з трьох сторін (зверху або збоку вставлятиметься фотографія). Ззаду приклейте рівно маленький прямокутник, відігнувши верхню вузьку сторону на 1 см., Щоб фоторамку можна було поставити на стіл.
Зверніть увагу
При бажанні задню частину теж можна прикрасити, але робіть це до склеювання.