Як зробити обличчя глянсовим.

У модних журналах фотографії моделей готують в графічних редакторах, щоб зробити шкіру глянцевому, без найменшого недоліку. Такого результату в програмі Adobe Photoshop може добитися навіть непрофесіонал.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop 7 або вище.
Інструкція
1
Відкрийте вихідне зображення (Ctrl + O) і скопіюйте (Ctrl + J).
2
В першу чергу потрібно позбутися від великих недоліків, таких, як вугри або жирний блиск. Візьміть інструмент «Штамп» (S), підведіть його до здорового ділянці шкіри і, утримуючи на клавіатурі «Alt», одночасно клікніть мишкою. Потім відпустіть і замалюйте «поганий» ділянку. Таким же чином приберіть всі великі недоліки. Сила натискання для штампа - 20-30%.
3
Скопіюйте шар (Ctrl + J). Розкрийте меню «Фільтр», потім «Розмиття» і натисніть «Розумієте по Гауса». Розумієте повинно бути агресивним, щоб шкіра стала гладкою. Відрегулюйте радіус розмиття і застосуєте ефект («ОК»).
4
Натисніть F7 і кнопку, відзначену маленьким червоним колом. Виберіть інструмент заливка (G) з чорним кольором і клацніть мишею в межах ілюстрації. Зображення повинно «проявитися».
5
Візьміть кисть (B) з такими параметрами: колір білий, сила натискання 30-35 відсотків, середнього розміру, з розмитими краями. Потім обробіть нею зображення. Не можна проводити пензлем по волоссю, віям, бровам, губам, зубам і складкам особи. Намагайтеся не підходити до цих областей занадто блізко.Склейте всі шари (Ctrl + E).
6
Іноді глянсова шкіра має «ефект пластмаси». Щоб від позбутися цього ефекту, потрібно створити для шкіри нову фактуру. Створіть копію поточного зображення (Ctrl + J). Виберіть в меню «Фільтр» - «Текстура», а потім «Зерно». Застосуйте ефект. В панелі шарів (F7) задайте тип «Світіння» і відрегулюйте непрозорість. Склейте шари.
7
Створіть шар (в меню «Шар» виберіть «Новий»). Великий пензлем з м'якими краями нанесіть рум'янець і проведіть кистю по губах. Також можна нанести легкий макіяж, щоб виділити очі. Після цього виберіть тип накладення шару «Перекриття» і відрегулюйте непрозорість. Склейте шари.
8
Створіть нову копію шару. Виберіть інструмент «Губка» (за замовчуванням - O) і пройдіться цим інструментом по зубам. Зуби після цього будуть ідеально білими.
9
Створіть дублікат шару. Візьміть інструмент «Освітлення» великого розміру з м'якими краями і злегка підсильте відблиски на волоссі, щоб додати їм здоровий блиск. На довершення можна трохи розмити фон. Як це зробити, ми вже розповідали в уроці «Як розмити задній фон». Збережіть готовий результат.
Корисна порада
Щоб досягти ще більш глянсової шкіри, ретельніше обробіть зображення за допомогою інструменту «Штамп» (крок №1) та розмивайте зображення сильніше (крок №2).
Оригінальна анімація і незвичайні графічні ефекти здатні урізноманітнити вашу творчість і додати оригінальність ваших робіт, які можуть прикрасити веб-сайт, блог або рекламний банер. Красиво і престижно виглядають анімаційні ефекти, в яких використаний глянцевий ефект. Створити такий ефект в Adobe Photoshop не так складно, як здається, і надалі ви зможете практикуватися, створюючи ефект глянцю самих різних кольорів, поєднуючи його з різними малюнками і фотографіями.
Інструкція
1
Створіть в Фотошопі новий документ, а потім створіть новий шар. На новий шар помістіть будь-який об'єкт, до якого ви хочете застосувати глянцевий ефект. Відкрийте меню Layer Styles і встановіть будь-які ефекти, які здаються вам привабливими, а потім відкрийте вкладку Satin.
2
Як режим змішування встановите Color Dodge, значення Opacity встановіть на 90% і виберіть на палітрі колір, відтінки якого будуть використані в глянці (Satin). Натисніть ОК і помилуйтеся на результат - ефект глянцю досягнутий, але поки він є статичним.
3
Для того щоб зробити анімацію, клікніть на кнопку в меню, яка дозволить вам перенести малюнок для подальшого редагування в Image Ready.
4
Знову додайте блискучий ефект в палітру шару. Непрозорість зменшіть до 0% і створіть новий шар, після чого виберіть опцію Tween, яка дозволяє створити проміжні кадри.
5
Встановіть кількість кадрів, які потрібно додати (Frames to add), а потім міняйте кут розташування малюнка на кожному кадрі, видозмінюйте освітлення і ступінь прозорості - так, щоб в анімованому варіанті глянець красиво переливався .
6
В налаштуваннях опції Tween ви можете встановити будь-яку кількість кадрів - чим більше кадрів створить Image Ready, тим більше складну і детальну анімацію ви з можете створити з своєї роботи.