Як зробити самому автоматичні ворота.

Якщо ви вирішили встановити на свій заміський ділянку або гараж біля будинку автоматичні ворота , не обов'язково викликати майстра і оплачувати не тільки матеріал, але і його послуги. При бажанні ви можете зробити дану роботу самостійно. Все, що від вас вимагається - правильно вибрати запчастини і з'єднати їх воєдино. Вам знадобиться лише кілька порад, як це зробити.
Інструкція
1
Визначте розміри майбутньої двері. Зніміть мірки з гаража або бічних стінок вашої ділянки. Перевірте правильність показань, так як допущені помилки буде вкрай складно виправити при отриманому кінцевому результаті.
2
Виберіть тип установлюваної двері. Наприклад, якщо двері вам потрібна для ділянки, тоді можна подумати про покупку механізму, який буде відводити двері в сторону - вліво або вправо. Якщо це гараж, то через його конструкції, та й через відсутність великої площі, краще зупиніть свій вибір на механізмі, який буде піднімати двері вертикально, тим самим надаючи вам можливість заїхати всередину гаража.
3
Вирушайте в фірми з виробництва металевих панелей або спробуйте купити вже готову двері у великих будівельних магазинах. У кожному разі перевіряйте, щоб розмір пластини підходив по ваших розмірах.
4
Придбайте сам механізм автоматизації. Найпростіше звернутися в спеціалізований або будівельний магазин, проконсультуйтеся з продавцем, після чого ви легко зможете купити те, що вам потрібно, не зробивши помилок. Також можна дізнатися думку самого консультанта про той чи інший механізмі. Можливо вам запропонують щось більш нове або вигідне.
5
Займіться пошуком в інтернеті, якщо в ваших магазинах ви не знайшли нічого, щоб задовольнило вас. На сайтах компаній-виробників подібних пристроїв ви побачите найбільший вибір.
6
Після покупки всього необхідного все, що вам залишається - це встановити двері на механізм і відрегулювати. Залежно від механізму регулювання проходить по-різному, тому не забудьте прочитати інструкцію. Сам механізм надійно закріпіть таким чином, щоб ніхто не мав до нього доступ з протилежного боку.
Часи, коли особистий автомобіль був радше розкішшю, ніж засобом пересування, давно залишилися в минулому. Однак володіння автомобілем, поряд з масою переваг і зручностей, приносить і проблеми. Перш за все, виникає питання: де його зберігати, щоб уберегти від холоду і вогкості, а також від викрадачів і вандалів. Враховуючи вартість місця в закритих паркінгах, особливо в таких великих містах, як Москва, власники автомобілів набувають гаражі. А які гаражні ворота краще вибрати - відкриваються вручну, або автоматичні?

Які переваги автоматичних гаражних воріт

Ви вирішили встановити автоматичні гаражні ворота? В цьому випадку ви повинні зважити всі «за» і «проти». Що можна віднести до групи «за»? Перш за все, автоматичні ворота дуже зручні в експлуатації. Вся справа в тому, що їх можна відкрити за допомогою пульта дистанційного керування, навіть не покидаючи салону автомобіля. А це дуже важливо з урахуванням специфіки російського клімату, в осінній і особливо зимовий період.
Сповна оцінять таку зручність і водії з обмеженими можливостями, яким важко пересуватися.
Автоматичні гаражні ворота можуть бути різноманітними за конструкцією, наприклад, ви можете встановити відкатні або секційні ворота. Останні особливо зручні в тих випадках, коли мова йде про підприємства чи організаціях з частим рухом автотранспорту. Заслужено високою репутацією користуються секційні автоматичні ворота компанії Дорхан (DoorHan), яка займається їх виробництвом з 1994 року. Компанія з 2002 року почала використовувати в своїх конструкціях так звані сендвіч-панелі, а з 2003 року вона виробляє рулонні ворота і рольставні. А в 2007 році компанія придбала завод з виробництва рулонної сталевої стрічки, що знаходиться в Кітае.В даний час компанія Дорхан виробляє і реалізує свою продукцію не тільки на території Росії, але і за її межами. DoorHan впевнено займає свою нішу на російському ринку, входячи до трійки найбільших виробників автоматичних дверей.Благодаря використанню посиленого сталевого профілю, товстих литих петель і сендвіч-панелей, а також надійної електроніки, виробник гарантує, що ворота Дорхан будуть безперебійно функціонувати протягом мінімум 25 000 циклів відкриття/закриття. Вони проектуються і виготовляються з урахуванням російського клімата.Наконец, багато типів автоматичних воріт просто естетично красиві і гармонійно виглядають на фасаді будь-якої будови.

Які недоліки автоматичних гаражних воріт

Деякі автовласники, проте, воліють по-старому оснащувати свої гаражі воротами, їх відкриває вручну. Причин цьому немало.Во-перше, можливі випадки відмови автоматики - через виробничого браку, погодних аномалій або непередбачуваних стрибків напруги в електричній мережі. А це загрожує великими проблемами, аж до угону автомобіля. Втім, якщо власник забарахлила автоматичних воріт, наполегливо відмовляються відкриватися, всього лише запізниться на важливу ділову зустріч або на посадку в літак, в цьому теж мало приємного.
Тому деякі власники автомобілів, навіть оснастивши свої гаражі автоматичними воротами підйомного типу, воліють про всяк випадок підстрахуватися, і закривають їх вручну. Тим самим, взагалі втрачається сенс в автоматиці.
По-друге, автоматичні ворота орного типу можуть при відкриванні пошкодити автомобіль в тому випадку, якщо водій, що збирається заїхати в гараж, зупиниться занадто близько від них. А це може трапитися не тільки з недосвідченим новачком, але і з шофером зі стажем, наприклад, через втому, погане самопочуття, в темний час доби і в інших випадках. При орних воротах, що відкриваються вручну, такий неприємності не проізойдет.По-справжньому хороші і якісні автоматичні ворота (наприклад, вже згадуваного виробника Дорхан) деколи коштують досить дорого, і не кожен власник автомобіля може дозволити собі такі витрати. Адже придбання автомобіля і гаража і без того були пов'язані зі значними тратамі.Поскольку автоматичні гаражні ворота, по вищевказаній причині, є показником фінансового благополуччя власника гаража, вони можуть привернути увагу кримінальних особистостей (на жаль, це проблема не тільки Росії). І тоді можлива спроба їх злому, з подальшим викраденням автомобіля або викрадення іншого майна, що зберігається в гараже.Словом, у автоматичних вуличних воріт є і плюси, і мінуси. Тому їх потенційному покупцеві варто все гарненько обміркувати, зважити всі «за» і «проти». Але якщо він все-таки вирішить оснастити свій гараж автоматичними воротами, слід зупинитися на продукції надійного, перевіреного виробника, навіть якщо це буде пов'язане з додатковими витратами. Оскільки спроба заощадити тут може обернутися великими неприємностями. Краще перед установкою почитати відгуки людей в інтернеті, порадитися з фахівцями, розпитати у друзів, знайомих, можливо, хтось із них володіє інформацією про виробників, ціни. І пам'ятайте, що дорого - це не завжди якісно і надійно. Є чимало компаній, що реалізують якісні автоматичні ворота за порівняно невисокою вартістю.