Як зробити підлогу з фанери.

Час негативно позначається на всьому і на нашому будинку в тому числі. Під впливом зовнішніх факторів рано чи пізно пол починає приходити в непридатний стан. Будь-яке на пол ьное покриття рано чи пізно втрачає свої як зовнішні, так і функціональні якості. Однак не так вже складно самостійно замінити пол на інше покриття, наприклад, фанерне. Іс пол ьзуя пару простих порад, ви зможете самостійно оновити ваш будинок.
Інструкція
1
Підготуйте пол до ремонту і видаліть колишнє покриття. Якщо у вас вже було якесь пристрій для обігріву пол а чи пол Ожен плінтус, ковролін або що-небудь ще, для заміни доведеться зняти всі покриття, що знаходяться на пол у. Лінолеум просто скачайте, плінтус прибирається фрагментами, спеціальні обігрівальні пол и краще демонтувати спільно з ким-небудь, так як одному ви пол нять демонтаж досить складно. Якщо ж ви робите ремонт в будинку, і у вас ще нічого не встановлено, ви просто можете працювати відразу на наявному чистому пол у.
2
Визначте за допомогою метра та інших вимірювальних приладів рівність пол а. Відхилення більше 2-3 міліметрів бажано видаляти, замазуючи або підкладаючи тонкі аркуші спеціального пластика або гумові прокладки в потрібних місцях. Можливо, вам доведеться попрацювати на окремих його ділянках, а можливо і призвести пол ную реконструкцію. Будьте до цього готові. Як тільки пол буде ідеально рівним, можете приступати до наступних етапів.
3
Вирушайте в магазин за всім необхідним. Вам будуть потрібні несучі балки, пінопласт або будівельна вата, а також сама фанера товщиною не менше 1 сантиметра. Вибирайте якісний матеріал, так як дерево саме по собі не настільки надійно, як того хотілося б, тому від вибору матеріалу буде багато в чому заздрість кінцевий результат.
4
Починайте монтаж фанерного пол а: викладіть несучі балки вздовж кімнати. Їх має бути не менше 3-4, а й більш 8 викладати теж не має сенсу. Прокладіть куплений вами пом'якшувальний матеріал між балками. Не шкодуйте матеріал, в даній конструкції він грає роль амортизатора, від якого буде залежати те, як фанера переживе стрибки і падіння на неї важких предметів.
5
Покладіть листи фанери і закріпіть їх цвяхами, шурупами або іншими кріпильними засобами. Вам залишається тільки ще раз все перевірити і переконатися, що робота проведена на славу.