Як зробити перила на сходах. Як зробити перила в будинок на вході своїми руками.

Якщо ви вирішили декорувати вашу прибудову до будинку, замінити перила у вашому під'їзді і побудувати нову надійну конструкцію, потрібно відзначити, що конструкція перил досить проста, щоб ви самостійно могли придумати, накреслити, а головне зібрати її. Все, що вам потрібно - це ваші домашні інструменти і проста інструкція, як зробити перила на сходах.
Вам знадобиться
  • дерев'яний молоток, викрутка, шкурка і монтажні цвяхи або шурупи і клей по дереву
Інструкція
1
Проведіть виміри сходи, на яку будуть встановлюватися перила . Підрахуйте скільки необхідно вставок, якого вони повинні бути розміру і довжини. Якщо сходи має вигини, визначте, скільки потрібно мати деталей з закруткою і запасних блоків на випадок заміни або помилок.
2
Вирушайте в будівельний центр для закупівлі всього необхідного. Вибирайте найбільш міцний матеріал, якщо в будинку є діти. Як би ви не просили їх не грати, не упиратися, не висіти на перила х, ніхто не застрахований від того, що дитина "забуде" про ваше прохання. Можливо, красиві, але легко ламаються породи дерева навряд чи вам підходять. В інших випадках ви нічим не скуті в своїх рішеннях. Проконсультуйтеся з продавцем, що найкраще взяти і що має найкраще співвідношення ціни та якості.
3
Після вибору необхідних деталей, все, що вам залишається - це з'єднати між собою несучу балку і підтримуючі колонки. Переконайтеся, що всі вони щільно вставлені в отвори. Якщо ви купили лише матеріал, вам необхідно намітити, де будуть отвори і прорубати їх за допомогою долото чи інших доступних вам засобів.
4
Закріпіть конструкцію на самій сходах або за допомогою клею, якщо нижня частина відсутня, або вставте в прорізи в панелі, якщо вона все-таки є. Сама панель, як правило, кріпиться за допомогою кріплень чи просто прибивається цвяхами.
5
Якщо ж ви самі надаєте зовнішній вигляд своєї сходах і перила м, розділіть конструкцію на кілька ділянок. Таким чином, якщо ви зробите критичну помилку, потрібно буде замінити лише одна ділянка, а не все перила цілком.