Як зшити гетри. гетри хутряні шиємо самі.

Гетри знову в моді! Це чудовий аксесуар, завдяки якому можна і виглядати стильно, і відчувати себе дуже затишно навіть в лютий мороз. Не дивно, що багато модниць хочуть мати гетри в своєму гардеробі. І зовсім необов'язково купувати гетри в дорогих магазинах, їх можна зшити своїми руками!
Вам знадобиться
  • - штучне хутро, шириною близько 90 см і довжиною відповідно до ваших побажань до довжини гетр;
  • - шматочок трикотажу для манжет, або можна просто відрізати манжети зі старого светра відповідного кольору.
Інструкція
1
Приступаємо до шиття. Для початку необхідно розрізати хутро по довжині на дві однакові частини. Зверніть увагу, що різати необхідно тільки основу матеріалу, не пошкоджуючи при цьому ворс.
2
Потім зшийте кожну з частин по довжині, щоб вийшла «хутряна труба». Найкраще зробити це за допомогою швейної машини, але підійде і акуратний ручної шов, т.к. штучне хутро майже не обсипається по краях.
3
Підготуйте манжети для гетр: або пошивши їх з наявного трикотажу, або просто відрізавши з рукавів старого светра. Тепер необхідно зшити манжети і «хутряні труби» між собою. Для цього виверніть манжети навиворіт і прикладіть до верхнього краю майбутніх гетр, поєднуючи кромки.
4
Сшейте деталі між собою, розтягуючи трикотаж на необхідну ширину хутряної частини. Не забудьте, що краї трикотажу потребують обов'язкової обробці. Ваші гетри готові! Їх можна носити як з чобітьми, так і з черевичками, розправленими в довжину або прісбореннимі.
5
Як бачите, зшити гетри нескладно, це займає зовсім небагато часу. Зате скільки задоволення ви отримаєте під час осінньо-зимових прогулянок, хизуючись теплим і затишним аксесуаром і залучаючи погляди перехожих!