Як малювати Попелюшку.

Казкові принцеси з мультфільмів Діснея - улюблені героїні будь-якої маленької дівчинки, і, звичайно ж, кожна дівчинка мріє навчитися їх красиво малювати. Однією з таких принцес є Попелюшка - бідна пасербиця злої мачухи, що знайшла свого принца завдяки добрій чарівниці. Отже, візьміть дочку, будемо разом вчитися малювати Попелюшку .
Вам знадобиться
  • папір, простий олівець, ластик, кольорові олівці чи фломастери, оригінальне зображення героїні.
Інструкція
1
Для початку підготуйте необхідні матеріали: папір та простий олівець, а також ластик - з його допомогою ви зможете легко усунути всі огріхи в майбутньому малюнку. Крім того, вам знадобляться кольорові олівці чи фломастери, щоб розфарбувати Попелюшку . Непогано було б мати і оригінальне зображення героїні, так буде легше зробити ваш малюнок максимально схожим.
2
Малювати краще починати в середині аркуша, так у вас точно вистачить місця для всіх деталей майбутньої Попелюшки. Спочатку намічаємо основні контури тіла: голова, шия, верхня і нижня частини тулуба, ноги, руки. Не забудьте продумати позу Попелюшки, перед тим як приступити до малювання, адже від цього залежатиме становище її рук і ніг. Також пам'ятайте про пропорції: висота Попелюшки приблизно дорівнює висоті шести її голів.
3
Тепер можна приступати до більш дрібним деталям образу. На голові намічаємо зачіску, вуха, очі, рот, ніс. Переходимо до наряду нашої Попелюшки: прорисовуємо елементи сукні (складки, рюші, банти, прикраси). Лінії тулуба, намічені спочатку як схематичні, необхідно видалити за допомогою ластику.
4
Самая творча і цікава частина нашого малюнка - розфарбовування. Тут все обмежено тільки фантазією вашої дитини. Можна скопіювати кольору з оригінального сукні Попелюшки з мультфільму, а можна створити для неї абсолютно новий і неповторний наряд.
5
Наша Попелюшка готова! Застосовуючи цю нехитру техніку, можна малювати улюблену героїню кожен день в нових сукнях, в різних ситуаціях, в компанії з іншими героями з мультфільму.