Як малювати ялина.

Ялина - це хвойне дерево. Крім маси цілющих властивостей, високого ступеня горіння і утворення при цьому салюту з іскор це так само традиційний святковий атрибут, що асоціюється з Новим Роком та Різдвом. Щоб привітати близьких зі святами, можна зробити листівку із зображенням ялини своїми руками. А про те, як намалювати дерево, йтиметься нижче.
Вам знадобиться
  • Лист білого паперу, простий олівець, фарби, пензлі, склянка з водою.
Інструкція
1
Візьміть олівець. Намалюйте каркас дерева, який надалі необхідно прикрасити.
2
Тепер малюємо перпендикулярну основи аркуша лінію. Це буде ствол. Гілки необхідно також позначити тонкими лініями. Зверніть увагу, що верхні гілки повинні бути найкоротшими. Чим ближче до низу, тим вони довше. Гілки у ялини ростуть з верху вниз, тобто у зворотний бік, ніж у всіх інших дерев.
3
Коли шаблон готовий, можна приступити безпосередньо до створення образу. Гілочки Прикрасьте зеленою фарбою. Не забудьте, що у ялини вони пухнасті, а стовбур видно тільки біля основи. Тому повинно вийти щось на зразок зеленого стоги сіна. Головна відмінність це те, що у ялини підставу загострено, а у стоги заокруглені. При зображенні хвої можна додати штрихи чорної і білої фарбою. Це додасть малюнку контрастність, позначить тіні і лежачий на гілках сніг (якщо дерево зимове).
4
Щоб завершити картинку, залишилося намалювати стовбур. Для цього будемо використовувати коричневу і чорну фарби. Зобразіть щось на зразок пня. У загальному і цілому форма ствола не грає вирішальну роль. Можете домалювати коріння, можете зобразити ялина в заметі - як вам більше подобається.
Корисна порада
При бажанні можна домалювати зірку, ялинкові іграшки і намисто. Вийде вже прикрашене святкове дерево.