Як зробити композицію з куль. Як зробити квітку з куль самостійно.

Повітряні кулі - це елемент свята, яке приносить велику радість не тільки дітям, а й дорослим. А оригінальна і цікава композиція з повітряних куль прикрасить будь-яке святкування. Ось тільки коштують такі композиції в спеціалізованих агентствах часто недешево. Але не варто впадати у відчай, трохи практики, і ви зможете робити різні композиції з куль самостійно.
Інструкція
1
Для початку необхідно запастися повітряними кулями. Намагайтеся вибирати еластичні кулі, які потім буде легко надувати і пов'язувати між собою. Найкраще купувати їх у спеціалізованих магазинах. Оптимальний діаметр куль для «творчості» становить 25 сантиметрів.
2
Основним елементом більшості композицій з куль є «четвірка». З неї в подальшому можна виготовити гірлянду, квітка, яку-небудь фігуру. Щоб зробити «четвірку», необхідно надути чотири кулі однакового діаметра. Кожна кулька потрібно зав'язати, щоб не здувся. Потім зв'яжіть дві кулі між собою - вийде «двійка». З двох «двійок» скручуємо одну «четвірку».
3
Щоб отримати з «четвірки» чарівна квітка, додайте в центр куля меншого діаметра. З виготовленням таких кольорів впорається навіть дитина, але в той же час вони стануть чудовою прикрасою будь-якого свята.
4
Для виготовлення гірлянди з повітряних куль , необхідно щільно скріпити кілька «четвірок» за допомогою мотузки або волосіні. Такий гірляндою можна не тільки оформити, наприклад, периметр дверного або віконного отвору, але і зробити з неї різні фігурні елементи. Для цього достатньо просто прикріпити гірлянду до заздалегідь виготовленому каркасу (у формі серця, кола і т.п.).
5
Ось так нескладно, а головне з невеликими фінансовими витратами, можна зробити композицію з куль . І зовсім необов'язково чекати особливого приводу, щоб порадувати близьких такими дивовижними і незвичайними прикрасами.