Як здати залік. Як здати залік іспит.

Найпростіший спосіб - все вивчити. Але для цього потрібно як мінімум час, як максимум - інтелект генія, принаймні, тоді, коли залік потрібно здати завтра, а студент ще й книгу не відкривав, а лекції відвідував час від часу або не відвідував зовсім.

Звичайно, можливо, що вам дуже пощастить і викладач автоматом атестує всю групу. А якщо ні? При катастрофічному відсутності часу і нестачі геніальності допоможе раціональне мислення і підприємливість.

Як готуватися до заліку, якщо знань і часу мало, а вивчити треба багато

Не здумайте витратити залишок кави і благословенний час сну на вивчення об'ємного підручника: до ранку вас покинуть ті уривчасті знання, які були. Все, що потрібно, - зробити закладки з номерами квитків. Потім можна прогулятися по свіжому повітрю, але не надто довго: перед заліком слід гарненько виспатися.

Здати залік, не вивчивши квитки, дуже просто

Прийшовши на залік, пропускайте одногрупників вперед. У тих, кому пощастило здати залік, а також у тих, кому не пощастило здати його, цікавтеся не лише настроєм викладача, але і номером квитка. Позначайте закладки з номерами витягнутих квитків. Як правило, екзаменаційних квитків не надто багато - по 1-2 на кожного студента. Зазвичай в кабінеті разом з викладачем знаходиться не більше п'яти осіб. Коли в коридорі ви залишитеся вп'ятьох, розділіть залишилися квитки між собою і швидко напишіть шпаргалки до кожного з них. Двадцяти хвилин на це цілком вистачає.

Успішно здати залік всій п'ятірці допоможе взаємовиручка

Коли перший з решти п'ятьох людей заходить в кабінет, він не повинен щільно закривати за собою двері. Витягнувши квиток, студент вимовляє його номер вголос, голосно і чітко, так, щоб залишилися за дверима було добре чути. Якщо відповіді на питання в білеті він готував сам, допомога не потрібна. В цьому випадку цілком успішно можна здати залік самостійно. Якщо шпаргалку до витягнутому квитку писав хтось із одногрупників, він заходить в кабінет наступним і передає написане тому, хто зайшов перед ним. Само собою зрозуміло, що номер свого квитка він також називає голосно і чітко. Після відповіді перший з п'ятірки виходить у коридор і віддає невикористані шпаргалки залишилися. І так до останнього студента. Просто і ефективно. Спробуйте!

Багатьом школярам і студентам дуже складно проходити різні перевірочні випробування, в тому числі і заліки . Винні тут стрес, страх, неправильна організація підготовки до перевірочної роботи і незнання нюансів правильної поведінки безпосередньо під час складання заліку.
Інструкція
1
Повторіть всі теми і історичні дати, які будуть присутні в питаннях заліку. Дати та відповідні події випишіть на окремий лист - це допоможе вам швидше їх запам'ятати. Підготовку до заліку чергуйте з відпочинком, міняйте види діяльності, це сприяє кращому запам'ятовуванню.
2
Не сидіть всю ніч за повторенням матеріалу, нічого доброго це не дасть. Ви не виспіться, та й вивчити все за одну ніч нереально. Краще уважно почитайте конспекти та підручник перед сном, інформація отримана в цей час міцно засвоюється мозком.
3
Приходьте на залік раніше. Якщо форма його проведення така, що учні заходять в кабінет по одному - не йдіть в останніх рядах, на ходу повторюючи недоучені питання. Від цього в ваших думках буде тільки сум'яття, та й утомлений викладач буває набагато дратівливіше до кінця прийняття заліку.
4
Одягніть на залік непомітний одяг, з поміркованістю використовуйте косметику і прикраси. Своїм зовнішнім виглядом ви повинні підкреслити повагу до викладача і предмету, який він викладає.
5
Відповідайте на питання педагога впевненим тоном, не губіться, якщо якийсь з них ви не знаєте. Можна спробувати органічно «прилаштувати» відому вам інформацію до необхідної невідомою. Наприклад, викладач може запитати вас: в якому році був підписаний пакт Молотова-Ріббентропа, ви ж, не пам'ятаючи дату, можете відповісти подібним чином: «Вибачте, будь ласка, дата вилетіла мені з голови, але суть самого договору мені відома» і т .п. Не бійтеся проявляти ініціативу, краще щось розповідати, чим мовчати.
6
Уникайте монотонної подачі інформації, ви повинні показати викладачеві, що матеріал вам цікавий. Вибирайте середній темп мовлення, не надто швидкий, але і не надто повільний з великими паузами, якщо не хочете отримати парочку додаткових питань.
7
Чи не жестикулюйте, відповідаючи на питання педагога, це дратує багатьох людей і створює враження незібраного людини. Тримайтеся прямо, не сутультесь, будьте впевнені в собі і своїх знаннях.
Корисна порада
Намагайтеся сумлінно відвідувати всі уроки або лекції з історії, приймайте участь в семінарах. Якщо в запасі у вас будуть міцні знання, здати залік не складе особливих проблем.