Як малювати черепаху. Як намалювати панцірьчерепахі.

Навіть людині не наділеному художнім даром, легко намалювати черепаху .Для початку зауважимо, що зобразити будь-який предмет простіше, якщо подумки розбити його на прості форми і лінії. Які форми і лінії ви бачите, коли дивитеся на черепаху зверху?
Інструкція
1
Насамперед, це коло - панцир. Якщо ви не покладаєтеся на свою руку, коло легко намалювати шкільним циркулем, або просто обвівши по контуру який-небудь круглий предмет, наприклад, денце склянки, блюдце.
2
Далі вам слід намітити якусь систему координат, щоб знати, де у черепахи перебуватимуть голова, лапи і хвіст. Для цього в центрі кола олівцем поставимо крапку, через яку ледь помітно за допомогою лінійки проведемо дві перпендикулярних лінії.
3
В результаті ви побачите коло, розділений на чотири рівних сектора. Провівши через центр круга ще дві перпендикулярних лінії, розділимо кожний з чотирьох секторів ще на дві рівні частини.
4
Вирішіть, в який бік «повзе» ваша черепаха і поставте олівцем цифру 1 біля того перетину лінії і кола, де перебуватиме голова. Наступні перетину нумеруйте за годинниковою стрілкою. Отже, у вас повинно вийти щось на зразок циферблата з нумерацією від 1 до 8, де (1) відповідатиме голові черепахи, (5) - хвосту, (3) і (2) -Передні лапам, (6) і (4 ) - заднім лапам.
5
Тепер ви знаєте, де зобразити елементи тіла черепахи, потім подивіться як це зробити. Зверніться знову ж до простих форм. Голова черепахи зображується у формі півкола з двома маленькими кружечками-очами. Хвостик намалюйте у формі рівнобедреного трикутника з маленьким підставою. Лапки черепахи можна намалювати у формі півкіл або прямокутників (на ваш вибір) з трьома напівкруглими кігтиками на кожній лапці. Ось, власне, перед вами і з'явилася черепаха. Акуратно ластиком видаліть всі допоміжні олівцеві лінії і ретельно по контуру прорисуйте черепашку.
6
Щоб зробити малюнок більш цікавим, всередині кола-панцира можна намалювати коло поменше і з'єднати два кола безліччю промінчиків як у сонечка на дитячому малюнку. Внутрішній коло можна заповнити багатокутниками, квадратиками, кружками, а якщо ви робите інтер'єрний, стилізований малюнок, можна замалювати черепашачий панцир будь-яким візерунком або орнаментом.