Як упакувати красиво квіти. Як упакувати квіти в сітку.

Квіти - подарунок, доречний абсолютно у всіх випадках. Квіти дарують на весілля, ювілей, день народження, з нагоди урочистості - сімейного або професійного. Але букет квітів - це не просто кілька рослин, зібраних разом за певним принципом. Це - твір мистецтва, в якому все підпорядковано законам композиції - у тому числі і упаковка букета.
Вам знадобиться
  • - пакувальні матеріали;
  • - підготовлений (зібраний) букет.
Інструкція
1
При упаковці квітів слід орієнтуватися на загальну колірну гамму букета. Колір упаковки і стрічки повинен гармоніювати з відтінками рослин, доповнюючи і обігруючи кольору букета.
2
Намагайтеся вибрати натуральні матеріали для упаковки букета (целофан не в рахунок). До них відносяться рисовий папір, сизаль, тканини, бамбук, очерет, фетр. З усіх цих матеріалів виготовляються упаковки для квіткових букетів.
3
Найпростіший спосіб упакувати букет красиво - обернути його в кольоровий фетр, сизаль або флористичну сітку, а потім обв'язати упакований букет шовковою стрічкою. Додадуть розкоші сріблясті або золотисті стрічки, бісер, стрази. Але простір для фантазії в упаковці букетів практично безмежний. Найефектніший спосіб піднести букет - попередньо помістити його в корзину. Букет у плетеному кошику виглядає багато і вишукано.
Корисна порада
Целофан, целофанові конверти для квітів вважаються упаковкою для транспортування букета. Дарувати квіти, загорнуті прозорим пластиком - поганий тон. Зрозуміло, з кожного правила є винятки. Наприклад, в прохолодну пору року не забороняється дарувати квіти на вулиці, не знявши з них целофану.