Як зменшити швидкість інтернету. Як зменшити швидкість браузера і швидкість перегляду відео.

Швидкість інтернету - статична величина, до того, як ми починаємо її використовувати, вона залежить тільки від того, наскільки сильно завантажений канал оператора послуг доступу до мережі інтернет. Ми можемо впливати на неї тільки в разі, якщо будемо маніпулювати пріоритетами користування в даний момент часу - ми можемо сповільнити її або прискорити, виходячи з того, які процеси використовують канал зв'язку і які з них зараз не потрібні.
Інструкція
1
Для того щоб зменшити швидкість інтернету, вам, в першу чергу, потрібно запустити торрент, виставивши пріоритет закачки на максимум. Пам'ятайте, що чим більше файлів ви одночасно качаєте і роздаєте, тим більше швидкості витрачається саме на це, а не на веб-серфінг, наприклад. В цьому випадку веб-серфінгу приділятиметься мінімум швидкості в той час, як торрент буде качати з максимальною.
2
Постійно завантажуйте файли з мережі, використовуючи як менеджер завантажень, що використовується за умовчанням в вашому браузері, так і запускаючи окрему програму, яка дозволяє вам завантажувати файли з інтернету. Майте на увазі, що при використанні менеджера закачувань чим більший пріоритет ви виставите чинним закачкам, тим більше сповільниться швидкість вашого інтернету.
3
Відкрийте кілька вікон підряд. В цьому випадку навантаження на інтернет-з'єднання буде максимальна, і жодне вікно не зможе бути нормально завантажене. Таким чином, якщо ви хочете максимально зменшити швидкість інтернету, який ви зараз використовуєте, необхідно запустити якомога більше процесів закачування як файлів, так інтернет-сторінок, і залишити їх у фоновому режимі.