Як зробити промені в фотошопі. Як зробити сонячні промені в фотошопі.

Щоб зробити промені в фотошопі легко і швидко знадобляться такі інструменти, як фільтри і градієнти. При цьому, навіть любитель може по промені ть цілком натуральну імітацію сонячної погоди.
Вам знадобиться
  • Фотошоп
Інструкція
1
1. Фільтри.Откройте фотографію:
2
Копіюйте шар з фотографією, для копії вибирайте режим накладення Overlay. Це потрібно для того, щоб зображення в процесі обробки не стало надто блідим і невиразним:
3
Створіть новий шар. Залийте його кольором f0f48d (Paint Bucket Tool, викликається натисканням клавіші G).
4
В головному меню послідовно вибирайте пункти Filter? Noise? Add noise: Amount = 400%, Uniform, Monochromatic:
5
Вибирайте Filter? Blur? Radial Blur. Центр розмиття чіпляйте мишкою і перетягуйте в те місце, де на фотографії, імовірно, буде знаходитися сонце:
6
Поміняйте режим накладення для цього шару на Lighten, Opacity = 40%
7
Застосуйте розмиття по Гауса: Filter? Blur? Gaussian Blur. Поставте значення 1,5 пікселя:
8
Додайте новий шар, залийте його чорним кольором за допомогою Paint Bucket Tool. Щоб чорний став кольором переднього плану, натисніть клавішу D:
9
Послідовно вибирайте пункти Filter? Render? Lens Flare? 35 mm Prime. Виставляйте значення яскравості 161% За допомогою мишки центр відблиску переміщайте туди, де, за вашими розрахунками, повинно знаходитися сонце.
10
Режим змішування Lighten:
11
Ви можете поекспериментувати зі значеннями Lens Flare і режимами змішування, залежно від якості фотографії, яку будете обробляти.
12
Підсумок:
13
Градіенти.Варіант, який ви зараз побачите, підійде для того, щоб домалювати сонячне світло на фотографії леса.Создайте файл 500х400 пікселей.Вибірайте кругової градієнт такий колірної гами:
14
# D4F14D, # 4F9F27, # 2A690B, # 163D03Чтоби встановити ці параметри, клікніть мишкою по смужці градієнта в панелі свойств.Протяніте лінію відповідно до того, як на фотографії повинен падати сонячне світло. В нашому випадку це буде діагональ з верхнього лівого кута в правий нижній.
15
Створіть новий шар. Для інструменту Gradient Tool в панелі властивостей встановіть наступні значення: Radial Gradient, обидва кольори # FFFED5, прозорість 50% .Вернітесь в головну робочу область. В панелі властивостей вибирайте градієнт Angle Gradient (третій зліва). Клацніть мишкою по смужці градієнта і акуратно встановіть для нього такі значення:
16
Натисніть OK.Проведіте лінію з верхнього лівого кута по діагоналі трохи далі центру малюнка:
17
Застосуйте радіальне розмиття Filter? Blur? Radial Blur з центром у верхньому лівому кутку і зменшіть прозорість до 20%
Корисна порада
Можна не застосовувати розмиття, якщо вам для оформлення малюнка потрібні чіткі лінії. Уважно підбирайте колірну гамму для фону і градієнта - тільки пробуючи і експериментуючи, можна стати справжнім майстром.