Як збільшити швидкість підключення.

Швидкість інтернету, який надходить до вас на комп'ютер - величина статична і не може змінюватися, що б ви не робили. Вона визначається швидкістю вашого тарифного плану, але ви можете перерозподілити своє використання інтернету в даний момент часу таким чином, що ваші дії будуть максимально ефективні.
Інструкція
1
Якщо ви хочете прискорити веб-серфінг, то вимкніть показ картинок і підтримку як flash, так і java. В цьому випадку ви зможете виділити максимум ресурсів на завантаження самої сторінки, а не картинок і додаткових елементів, які на ній розташовані. Для того, щоб зробити завантаження сторінок ще швидше, ви можете відключити всі завантаження, які ведуться в даний момент.
2
У випадку, якщо ви хочете не тільки підвищити швидкість з'єднання, а й хочете мінімізувати трафік, використовуйте браузер Opera mini. В цьому випадку вся інформація, яка надходить на ваш комп'ютер, проходить попередню обробку на проксі-сервері opera.com. Ви можете також відключити показ картинок, що істотно збільшить швидкість вашого підключення.
3
Коли вам необхідно максимізувати швидкість закачки, відключіть браузер і вимкніть всі завантаження крім тієї, яка вам потрібна зараз. Пам'ятайте про те, що для того, щоб максимально використати зараз приєднані, вам необхідно поставити пріоритет закачки в менеджері на максимальний. Використання багатопоточних менеджерів завантаження дозволяє завантажувати весь канал, без залишку, а при максимальному пріоритеті закачки, використання браузера стає практично неможливим.