Як зняти салонне дзеркало. Як зняти дзеркало заднього виду в мерседесах 190-х салонне.

Функціональність дзеркал заднього виду, встановлюваних виробником в салонах автомобілів, задовольняє не всіх власників машин. У зв'язку з чим у деяких автомобілістів з'являється непереборне бажання поміняти штатний аксесуар на панорамне дзеркало або дзеркало , оснащене додатковим електронним інформаційним модулем.
Вам знадобиться
  • - фігурна викрутка.
Інструкція
1
Встановлюване на заводі дзеркало заднього виду забезпечує водія відносно обмеженою тиловим оглядом дорожньої обстановки. А освіта великих «мертвих зон» з боків автомобіля під час руху посилює негативне ставлення водіїв до заводського обладнання.
2
Щоб забезпечити підвищену безпеку під час пересування на машині в її салоні демонтується встановлене дзеркало , яке замінюється аксесуаром з панорамним дзеркальним елементом.
3
На попередньому етапі в ході демонтажу вказаного пристрою з кронштейна знімається декоративна накладка, яка кріпиться до нього за допомогою розтискних фіксаторів.
4
Видаливши накладку, відкривається доступ до двох болтам кріплення дзеркала до кронштейну, і після їх викручування викруткою, пристрій демонтується і замінюється заздалегідь придбаним аксесуаром.