Як зробити мозаїку своїми руками. плитка мозаїчна Як робити.

Будь-яка поверхня, викладена мозаїкою, є чудовою прикрасою будинку, фасаду та елементів садової архітектури. Мозаїка, виконана своїми руками , може прикрасити не тільки поверхня стін, але і предмети домашнього побуту - стільницю, підноси і багато іншого. Прикрашати навколишні тебе предмети своїми руками набагато приємніше.
Інструкція
1
Перш ніж зробити мозаїку, підберіть сюжет ескізу, який ви будете викладати своїми руками . Виконайте задуманий вами ескіз в натуральну величину і на ньому викладіть всю композицію.
2
Очистіть поверхню, яка буде вами прикрашена картиною або візерунком із смальти. Очищати поверхню від забруднень і пилу слід обов'язково. На неочищеної поверхні готова мозаїка погано тримається.
3
Далі на чисту поверхню нанесіть спеціально призначений склад суміші, яка кладеться на керамічну плитку.
4
Єднальний шар не повинен бути занадто товстим, вистачить кількох міліметрів.
5
Перенесіть дуже акуратно на поверхню всі шматочки, розкладені на ескізі. Шматочки вдавлюйте в підставу легким натиском.
6
Уклавши останній шматочок, погляньте на свою роботу. Якщо все вийшло, як ви і планували, шматочки утопите в розчині ґрунтовно.
7
Поверхность пригладьте і трохи утрамбуйте, надлишки розчину зніміть ножиком.
8
Через дві години отриману мозаїку пополіруйте чистою і сухою ганчірочкою. Таким способом ви можете декорувати посуд і стіни в своєму будинку.
9
Зробити своїми руками мозаїку також можна з кольорових камінчиків. Вони підійдуть для зовнішніх стін, садових доріжок.
10
Доклавши мінімум зусиль, ви прикрасите своє житло. Варіантів використання мозаїки велика кількість. Головне в цій роботі - увагу і акуратність.