Як перемикати передачі на мотоциклі. Які передачі в мотоциклах.

Багато починаючі мотоциклісти захоплюються умінням мотоспортсменов легко і безшумно перемикати передачі мотоцикла під час гонок на гаревій доріжці. Бездоганна техніка професійного управління двоколісним транспортом викликає у недосвідчених любителів непереборне бажання до її освоєння.
Інструкція
1
Швидкісна і безшумна техніка перемикання при переході на підвищувальні передачі мотоцикла під час руху легше піддається освоєнню початківцями водіями. Спосіб швидкого перемикання полягає в тому, що під час руху в помірному стилі, перед переходом на підвищену передачу важіль в півсили придавливается ногою знизу вгору, і варто тільки незначно скинути оберти двигуна і трохи натиснути рукою на важіль зчеплення, як моментально станеться включення необхідної ступені в КПП.
2
Що ж стосується техніки ефективного перемикання передач під час інтенсивного набору швидкості на мотоциклі, коли заслінка в карбюраторі повністю піднята, тоді перехід на підвищену передачу здійснюється без нажимания на ручку зчеплення. Досить піддаючись важіль ногою знизу в момент розвитку двигуном максимального числа оборотів коленвала. Безшумне і плавне включення наступного режиму гарантовано.
3
Складнішим в освоєнні є техніка включення знижених передач під час руху. Складність полягає в тому, що для безшумного переходу на знижувальну щабель необхідно збалансувати частоту обертання коленвала двигуна з шестернями коробки передач, а швидкість включення необхідної передачі безпосередньо залежить від часу, що витрачається на вирівнювання крутного моменту в обох агрегатах.Скоростной перехід на знижувальну передачу відбувається із застосуванням техніки, званої в народі «переключення з перегазовкой».
4
Ключовий момент даного способу в наступному: під час руху на мотоциклі вимикається зчеплення, і одночасно з включенням нижчої передачі різко збільшуються обороти двигуна, після чого важіль зчеплення відпускається . Виконуються подібні дії мотоциклістом за частки секунди. Якщо крутний момент клонували двигуна буде недостатнім в момент підключення трансмісії, то може статися бічний занос мотоцикла, що загрожує падінням з нього водія і пасажира. Така пригода нерідко спостерігається під час навчання водінню на двоколісному транспорті, обладнаному потужним чотиритактним мотором.