Як зробити стоп сигнали.

Життя учасників дорожнього руху сповнена несподіванок особливо під час пересування в автомобілі. Навіть з гранично акуратним водієм, соблюдающим всі вимоги «Правил дорожнього руху», може трапитися неприємність в дорозі. Наприклад, який-небудь розсіяний колега не зуміє вчасно зупинитися і розіб'є задній ліхтар попереду стоїть машини.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 10 мм.
Інструкція
1
Відсутність світлової сигналізації задніх ліхтарів, коли у машини не працюють покажчики поворотів і стоп сигнали, створюють у водія стресовий стан під час дискомфортного управління несправним автомобілем.
2
Отже бажання автовласника скоріше відремонтувати задні ліхтарі машини цілком оправданно.Но перед придбанням в роздрібній мережі нового комплекту, несправні ліхтарі необхідно демонтувати з задньої панелі кузова автомобіля і провести їх дефектовку.
3
Для досягнення поставленої задачі в машині відкривається багажний відсік, і зсередини на задній панелі откручиваются дві гайки, виготовлених з пластмаси і закріплюють захисну кришку заднього фонаря.После чого акуратно, не докладаючи зайвого зусилля, від'єднується колодка з електропроводами. Так як шина, підключена до монтажній платі, досить тонка і легко обривається при необережному поводженні з ремонтованим обладнанням.
4
На даному етапі віджимаються засувки, і демонтується монтажна плата, на якій розміщені патрони для лампочок світлової сигналізації. Після уважного дослідження струмопровідних доріжок, на предмет виявлення розриву в них, приймається рішення про подальше використання або про заміну (в разі виявлення дефектів) монтажної плати заднього ліхтаря.
5
Щоб зняти з кузова скло з відбивачем, необхідно відкрутити ключем на 10 мм чотири гайки, що кріплять ліхтар зсередини багажного отсека.Для заміни демонтованих ліхтарів, їх деталі купуються в автомагазині як окремо, так і в зборі. І не має сенсу витрачати гроші на зайву свідомо несправну запасну частину.