Як збільшити швидкість проводового інтернету.

При використанні виділеної лінії для доступу до мережі інтернет, врахуйте, що максимальна і мінімальна швидкість з'єднання залежить тільки від вашого оператора доступу до мережі інтернет. Ви можете тільки максимізувати або мінімізувати ефективний розподіл навантаження каналу залежно від роду своєї діяльності зараз. Для того, щоб збільшити швидкість тих дій, які вам зараз необхідно зробити, використовуйте один із способів, які нескладно здійснити.
Інструкція
1
В першу чергу, використовуйте функцію відключення показу картинок в своєму браузері. В цьому випадку ви збільшуєте швидкість завантаження сторінок в кілька разів, тому як основну масу сторінки, як правило, займають саме картинки. Також, відключіть підтримку сценаріїв flash і java - в цьому випадку швидкість завантаження інтернет-сторінок буде максимальна. Не забудьте відключити діючі завантаження.
2
Для того, щоб збільшити швидкість завантаження, використовуйте настройки менеджера закачувань. Максимізуйте пріоритет закачувань на даний момент і якомога менше використовуйте браузер. Пам'ятайте, що чим більше інтернет-з'єднань у вас присутній в активі, тим повільніше буде завантаження. Призупините всі завантаження, які йдуть у фоновому режимі, поки не завершиться та, яка вам зараз найбільш потрібно.
3
При використанні торрент-клієнта, необхідно також виставити пріоритеті закачувань на максимум. У разі, якщо ви хочете збільшити швидкість закачувань, а не віддач, встановіть коефіцієнт відповідності закачувань і віддач на мінімум, також виставте максимальну швидкість віддачі рівній одному кілобітах в секунду. У разі, якщо у вас діє кілька закачувань, залиште одну, яка зараз найбільш важлива.