Як зробити тюнінг двигуна.

Водіїв, охочих володіти і управляти автомобілем з форсованим мотором, напевно, знайдеться чимало. Розпізнати в загальному транспортному потоці машину з тюнінгованим мотором не важко для багатьох учасників руху. Поліпшені динамічні характеристики дозволяють автомобілю різко йти «у відрив» після старту при дозвільному сигналі світлофора і здійснювати обгін попутного транспорту за більш короткий проміжок часу в порівнянні з бюджетними «побратимами».
Вам знадобиться
  • - турбіна,
  • - новий колінвал,
  • - поршнева група.
Інструкція
1
Метою спортивного тюнінга двигуна є двократне збільшення потужності мотора. Зрозуміло, що домогтися бажаного результату і обмежитися лише зміною алгоритму програмного забезпечення електронного блоку управління не вийде. Щоб форсувати мотор «по-дорослому», його буде потрібно модернізувати до невпізнання.
2
Виконання зазначеного тюнінгу двигуна бажано довірити фахівцям профільної майстерні. Які зроблять необхідні розрахунки і видадуть рекомендації з придбання комплектів кривошипно-шатунного механізму, поршневої групи, распредвала, клапанів і ланцюги ГРМ, турбіни.
3
Володіючи всім необхідним обладнанням і верстатами, майстри відполірують внутрішні поверхні впускного і випускного колекторів, замінять заводський колінвал тюнинговим зі зміненим кутом кривошипа. Встановлять інші шатуни і поршні. Повністю переберуть головку блоку циліндрів і оснастять її распредвалом зі зміщеними фазами газорозподілу, замінять клапани.
4
Після складання двигуна на нього там же встановлять турбіну і в такій комплектації доставлять до машини. Мотор, який зазнав повної модернізації, завдяки чому набуває небувале збільшення потужності, легко і просто встановлюється під капотом на заводські кріплення.