Як видалити історію відвідин сайтів. Як видалити історію в Яндексі.

Кожен браузер з установками за замовчуванням веде історію переміщень користувача в інтернеті, доступну для перегляду будь-яким, хто має доступ до комп'ютера. Якщо з міркувань дотримання конфіденційності ви хочете видалити ці записи, то браузер може надати вам таку можливість.
Інструкція
1
Якщо чистити історію треба в браузері Opera, то слід відкрити його меню і в розділі "Налаштування" вибрати рядок «Видалити особисті дані». У вікні налаштувань зачистки, все установки приховано за замовчуванням. Розгорніть їх клацанням посилання «Детальне налаштування» і перевірте наявність позначки навпроти пункту «Очистити історію відвіданих сторінок». Чи не заважає тут же переконатися, що разом з історією не буде видалене і щось корисне. Зробивши це, клацніть кнопку «ОК».
2
В Mozilla FireFox для проведення аналогічної операції клацніть в розділі «Інструменти» меню браузера рядок «Настройки». У вікні налаштувань перейдіть на закладку «Конфіденційність» і натисніть кнопку "Очистити зараз", щоб відкрити вікно з заголовком «Видалення особистих даних». Тут треба перевірити наявність мітки у пункту "Журнал відвідувань». Поставте або навпаки приберіть позначки у інших типів даних і запустите процес натисканням кнопки «Видалити зараз».
3
В Internet Explorer історія відвідувань названа «журналом оглядача" і шлях до її видалення лежить через розділ «Сервіс» в меню. У ньому є потрібна вам рядок - «Видалити журнал оглядача». Вона відкриває розбите на секції вікно і в одній з них («Журнал») розміщена кнопка «Видалити історію». Коли ви її натиснете, браузер потребують підтвердити видалення записів - клацніть «Так».
4
В Google Chrome для переходу в вікно очищення даних переглядів можна натиснути поєднання кнопок CTRL + SHIFT + DEL, а можна розкрити меню і в розділі «Інструменти» вибрати рядок «Видалення даних про переглянуті документах». Цей браузер видаляє історію на глибину, яку ви вкажіть у відповідному випадаючому списку. Не забудьте поставити відмітку у пункту "Очистити історію перегляду» перед тим як клацнути кнопку «Видалити дані веб-перегляду».
5
В Apple Safari для операцій з історією відвідувань є окремий розділ («Історія») в меню браузера. Операція її стирання («Очистити історію») поміщена в саму нижню рядок. Після вибору цієї операції браузер зажадає підтвердження - клацніть "Очистити".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=B7G5wocHVL8