Як поліпшити гальма на ВАЗ.

Ефективність гальмування автомобілів вітчизняного виробництва, на яких, як правило, встановлюється комбінована система гальм: передня вісь оснащена гальмівними дисками, а задня - обладнана барабанами - істотно нижче в порівнянні з імпортними машинами, обладнаних виключно дисковими гальмівними механізмами з АБС.
Вам знадобиться
  • - комплект дискових гальмівних механізмів для задньої осі.
Інструкція
1
Примітний той факт, що наш російський автопром розробив і провів випробування дискової системи гальм для ВАЗ 2112, але з незрозумілої причини в Тольятті відмовилися впроваджувати розробку в серійне виробництво, і продовжують випускати автомобілі із застарілою системою гальм.
2
Правда, виробництво комплектів з гальмівними дисками продовжує здійснюватися малими партіями як на ВАЗ е, так і іншими проізводітелямі.Чтоби поліпшити гальма на автомобілі виробництва Волзького автозаводу власнику достатньо придбати відповідний комплект запчастин по переобладнанню гальмівних механізмів для задньої осі і змінити у своїй машини заводську комплектацію застерігаються вузлів.
3
Після покупки необхідного комплекту автомобіль встановлюється на рівній поверхні. За допомогою домкрата задня частина машини встановлюється на жорстких опорах, і з задньої осі демонтуються: гальмівні барабани, колодки, механізми стоянкового гальма, гідравлічні робочі циліндри гальм і опорні диски.
4
В кожному комплекті дискових гальм, призначеному для переобладнання задньої осі автомобіля, є докладна інструкція з монтажу, вивчивши яку, деталі з придбаного комплекту послідовно встановлюються майстром на необхідні місця. Як правило, подібна модернізація гальмівних механізмів ні в кого не викликає ніяких ускладнень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=661msmT2nJI
Корисна порада
Після заміни гальмівних барабанів дисковими механізмами, здійснюється прокачування і видалення повітря з трубопроводу гідравлічного приводу гальм.