Як розрахувати кількість ламінату. Як расчитать потрібну кількість ламінату.

Ламінат сьогодні - одне з найбільш поширених і популярних статевих покриттів. Це пояснюється не тільки його естетичними якостями, економічністю, високою міцністю, але також і простотою в укладанні. Ламінат не вимагає складної технології в обігу, і настелити його може навіть неспеціаліст. Важливо тільки правильно розрахувати необхідну кількість матеріалу, щоб в процесі роботи не зіткнутися з його нестачею.
Вам знадобиться
  • будівельна рулетка, калькулятор, папір для записів, олівці, лінійка для викреслювання креслення
Інструкція
1
Для того щоб правильно розрахувати кількість ламінату, необхідне для покриття підлоги в одній кімнаті, потрібно, насамперед, точно обчислити загальну площу підлоги в приміщенні. Якщо кімната стандартної прямокутної або квадратної форми, то площа підлоги обчислюється шляхом множення довжин її сторін одна на одну.
2
Для розрахунку необхідної кількості матеріалу найзручніше зробити попередній креслення приміщення, врахувавши в ньому всі його особливості (двері, ніші, відступи під опалювальні труби тощо). Подібний креслення дозволить наочно оцінити особливості майбутньої роботи і зробити необхідні прибавки матеріалу для складних місць.
3
При розрахунку кількості необхідного ламінату також треба враховувати спосіб його укладання. Від цього залежить кількість необхідних збільшень матеріалу. Для прямої укладання прибавка матеріалу повинна скласти приблизно 5-7% від загальної кількості, а для діагональної укладання необхідно вже 10-14%.
4
Ламінат зазвичай продають у вигляді цілісних упаковок з вказаною на них площею статі, на яку розрахований даний матеріал. Щоб дізнатися скільки упаковок вам буде потрібно потрібно загальну площу підлоги ремонтується приміщення розділити на площу, зазначену на упаковці ламінату. Отримане число слід округлити в більшу сторону. Так ви дізнаєтеся, яке кількість упаковок ламінату потрібно замовити, щоб матеріалу вистачило повністю на всю роботу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OdZQF0wH_bQ