Як прискорити зрощення кісток. чи можна зробити так щоб скоротити зрощування кістки.

Перелом - порушення цілісності кістки, тому основним завданням лікуючого лікаря є якнайшвидше зрощування від'єднаних частин кістки і відновлення втрачених рухових функцій. Рухові функції відновлюються за допомогою спеціально розроблених вправ, але для того, щоб почати цей процес, кістки спочатку необхідно зростити.
Інструкція
1
Надзвичайно ефективний для прискорення зрощування кісток після переломів сегментарно-рефлекторний масаж, в якому функціонування і діяльність окремих частин і органів тіла стимулюється масажем сегментів, розташованих в районі хребта. У практиці цього масажу мається методика роботи з переломами, застосування якої дозволяє прискорити зрощення кісток і скоротити терміни в 2-4 рази.
2
Включіть в раціон свого харчування продукти, багаті кальцієм, виключивши з нього продукти, що містять пшеничне борошно і солодощі. На сніданок їжте несолодкі пшоняна, рисові та кукурудзяні каші, зварені на молоці. Пийте рибні бульйони, при варінні яких використовувалося не тільки філе риби, але кістки, луска і плавники. Їжте класичні російські холодці і заливне, вірменський хаш.
3
Природний алюміній, сприяє засвоєнню кальцію в кістковій тканині, міститься в сирому ріпчастій цибулі. Їжте його з розрахунку 2 г на 1 кг власної ваги. Тим, хто не любить їсти сиру цибулю, можна порізати його дрібно і висушивши на батареї, є в сухому вигляді.
4
Їжте продукти, багаті кремнієм: топінамбур, редис, ріпу і кольорову капусту. Після їжі приймайте мелену в кавомолці яєчну шкаралупу, запиваючи її парою ковтків яблучного оцту, розведеного з водою з розрахунку 1 чайна ложка на 1 склянку кип'яченої води.
5
Відмінною натуральної добавкою є порошок з яловичого сухожилля. Пропустіть його через м'ясорубку, висушіть і перемеліть на кавомолці. Приймайте вранці натщесерце по 1 чайній ложці такого порошку, залитого водою. Снідайте після цього через 20-30 хвилин.