Як зробити підлогу з дерева. Як робити бетонні лаги відео.

Дерев'яний пол досі пол ьзуется великою популярністю. Він теплий, екологічно чистий. При правильній обробці деревини перед установкою, пол служитиме тривалий період часу, не вимагаючи капітального ремонту. Встановлювати дерев'яний пол можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • -лагі
  • -плахі
  • -гвозді
  • -цегла або бетон
  • гідроізоляція
  • -теплоізоляціонние матеріали
Інструкція
1
При будь-якому способі установки, перед тим як стелити пол покрийте всі встановлювані лаги і плахи протівогрібковой просоченням і ретельно просушіть. Пол встановлюйте з товстих плах не менше 40-50 мм. Плахи повинні бути струганной і Кромування. В деяких випадках встановлюють плахи з пазами, які лягають рівно, не утворюючи щілин.
2
Якщо кімната рівна, то все плахи вимірюйте по одному розміру. В нерівних кімнатах кожну плаху перед установкою потрібно вимірювати окремо.
3
Зробіть рівну бетонну стяжку і встановіть лаги на відстані 50 см один від одного. Рівність установки лаг і в подальшому плах перевіряйте за рівнем. При необхідності встановлюйте до пол вальні дерев'яні прокладки. Всю конструкцію закріплюйте за допомогою цвяхів не менше двохсотки.
4
Якщо по всій площі приміщення неможливо встановити чорновий пол і бетонну стяжку через наявність підвалу або під пол а, то встановлювати лаги в формі решітки можете на бетонні або цегляні стовпи. Відстань між лагами робіть 40-70 см, в залежності від товщини самих лаг.
5
Завжди дотримуйте правило, при якому встановлювати плахи потрібно у напрямку основного руху, а лаги навпаки - поперек.
6
В деяких випадках лаги можна встановити на міцні дерев'яні стовпи просочені антисептиком і встановлені в землі з ізоляцією. На них постелити плахи. Такий спосіб установки ще широко застосовується при будівництві невеликих дачних будиночків і переробці пол а в старих будинках.
7
Якщо ви хочете до пол нительно утеплити пол , то з внутрішньої сторони підвального приміщення покрийте плахи гідроізоляцією і поверх неї прикріпіть теплоізоляційний матеріал.