Як зробити прямоток для ВАЗ. прямоточні глушники-виготовлення будинку.

Незмінний атрибут спортивного тюнінга - прямоточна система випуску відпрацьованих газів. Широко поширене в колі автомобілістів думку про те, що установка прямотока підвищує потужність мотора нав'язано рекламою і є помилковим. Але кращим способом переконатися чи спростувати дане твердження - це обладнати прямоточною вихлопною системою власний автомобіль, і потім порівняти результати.
Вам знадобиться
  • - листовий метал,
  • - «болгарка»,
  • - вуглекислотний зварювальний апарат.
Інструкція
1
Щоб скоротити витрати на переобладнання системи відводу відпрацьованих газів від двигуна зі звичайної на прямоточну - зробіть це самостійно. Придбання готових рішень обійдеться власникові в «кругленьку суму». Але чи варто оплачувати придбання дорогого звуку (схожого на роботу двигуна спортивного боліда), щоб створити в оточуючих ілюзію присутності поруч із ними «навороченою тачки», яка окрім «реву» ні на що інше не здатна?
2
Тим же умільцям, яким нікуди витрачати власну енергію, і бажаючим у що б то не стало зробити прямоток в своєму автомобілі, необхідно враховувати в ході переобладнання деякі особливості прямоточною вихлопної системи.
3
Трохи теорії. Завдання будь-якої системи з відведення відпрацьованих газів полягає, в першу чергу, в зниженні шуму, одержуваного в результаті роботи двигуна. Вже згадана система автомобіля складається: з випускного колектора, прийомних труб, резонатора (камера з перфорованої трубою) і глушника з безліччю перегородок і перфорованими трубками всередині.
4
Прямоточний глушник по своїй конструкції нагадує резонатор, у якого внутрішній простір між корпусом і трубою з отворами заповнене звукопоглинальним матеріалом (наприклад, базальтової ватою). Термін служби прямоточного глушника безпосередньо залежить від тривалості знаходження мінеральної вати в його корпусі. Тому між звукоізоляцією і трубою з отворами розміщують мелкоячеистую сітку з термостійкого металу, яка утримує наповнювач.
5
Звук працюючого двигуна залежить: від розмірів прямоточного глушника, кількості і якості звукоізоляційного, що витримує високі температури, матеріалу, числа і діаметра отворів у внутрішній трубі.
6
Взявши до уваги все вищесказане, можна приступати до виготовлення прямотока . Витрати на подібне виробництво складуть сущі копійки в порівнянні з покупкою готового комплекту.