Як зробити самому екран для проектора.

Здавалося б, що в наші дні широкоформатні і рідкокристалічні екрани геть витіснили з ужитку свого попередника - звичайний екран для проектора. Але не тут-то було! Те маленький синочок попросить показати йому діафільми, якимось дивом збереглися на антресолі. Те пенсіонери батьки захочуть згадати молодість і переглянути чорно-білі хроніки своїх студентських років. Так чи інакше напрошується висновок, що екран для проектора - дуже потрібна річ в господарстві, без якої важко обійтися.
Інструкція
1
Спробуйте малими затратами заповнити цю прогалину. Тут ключове слово - пробіл. Екран-то білий. Тому для початку уважно озирніться по сторонах, чи немає у вашій квартирі невикористовуваних білих поверхонь, що знаходяться на зручній висоті. Наприклад, білі двері, шафа або холодильник. Або вільний простір на білій або світлій стіні.
2
Цікаво було б спробувати використовувати для проекції стелю. Але для зручності використання цієї проекційної поверхні вам доведеться накидати на підлогу подушок, поміняти своє становище з вертикального на горизонтальне, а проектор тримати безпосередньо в руках.
3
Інший спосіб зробити екран для проектора самому - це подивитися на речі, які звично оточують вас, з незвичної точки зору. Для вас важливо побачити, які саме з них таять в собі приховані можливості перетворитися в екран. Дуже зручний у використанні як екран для проектора звичайний великий настінний перекидний календар, повернений до глядачів білої стороною. Підійде також невикористовувана біла полку, яку можна вийняти з шафи і поставити як екран на табурет, спершись на стіну. Її гладка поверхня дозволить вам максимально чітко побачити зображення на такому імпровізованому екрані. Кілька більш гіршої якості буде проекція на білу фіранку або римську штору. Про жалюзі не варто й говорити, якщо тільки ви не хочете побачити все в смужечку.
4
Цілком можливо, що вам не підійде жоден з вищеперелічених способів зробити екран для проектора з мінімальними затратами, тому що вам потрібен спеціальний екран для презентацій. Це може бути як стаціонарний екран, так і мобільний, який завжди можна взяти з собою куди забажаєте. В такому випадку ви цілком можете купити його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lYTI0oSXGGg