Як зробити підсак. виготовити рибаловний підсак.

При лові риби на спінінг рибалка повинен не тільки грамотно посікти рибу і підвести її, але і витягти улов на берег. Для підйому підсіченої риби з води призначений підсак . При лові з берега можна обійтися і без нього, особливо якщо риба невелика. Але при лові з човна великої риби без підсак а не обійтися. Користуючись підсак ом, можна запобігти обрив повідка або волосіні.
Вам знадобиться
  • Бамбукові палиці, прути ялівцю або ліщини, капронова мережу, сталевий дріт
Інструкція
1
Підсак повинен бути легким, надійним і зручним у використанні. Роблять його з бамбукового стебла, до якого прикріплюють обід і сітку з капронових ниток.
2
Обод вигніть з распаренного прута ялівцю або ліщини. Міцний обід вийде з колотого бамбука, вигнутого над полум'ям. Обруч повинен мати мінімальні розміри 40х25 см, глибина його повинна бути не менше 50 см. Сітка має форму конуса з розміром вічка близько 2,5 см. Якщо ви використовували для виготовлення сітки бавовняну нитку, просочіть її водотривким лаком.
3
Рукоятку підсак а зробіть з бамбукової палки товщиною не менше 2 см. Довжина рукоятки при лові з човна не менше 100 см, при ловлі з берега - до 200 см. Зручною буде рукоятка, складена з двох колін і обладнана знімною сіткою.
4
Ще один варіант підсак а передбачає наявність бамбуковій рукоятки, оканчивающейся виделкою з металевих трубок. В вилку вставте прути з бамбука діаметром 1 см, на які натягніть сітку. Третя сторона підсак а утворена туго натягнутим шнуром, що забезпечує жорсткість, здатну витримати вагу досить великої риби.
5
Якщо ви ловите рибу, пересуваючись уздовж берега, використовуйте складаний телескопічний підсак трикутної форми. При лові великих щук діаметр обода повинен бути не менше 45 см, а сітка повинна бути настільки глибокою, щоб риба могла поміститися в ній приблизно на дві третини своєї довжини.
6
Іноді при використанні підсак а суха нитчатая мережу спливає при зануренні, заважаючи підвести інструмент під рибу і дістати її з води. В цьому випадку рекомендується прикріпити до дна сітки шматочок свинцю, який негайно занурить сітку в воду.