Як зробити об'ємний малюнок. Як зробити акриловою фарбою і об'ємний малюнок.

Об'ємне зображення стрімко увірвалося в наше життя. Ця стрімкість спостерігається не тільки в кіноіндустрії, де формат фільму з 2D дійшов до небувалих глибин, вражаючи своєю реалістичністю, але і в друкованому виданні. Дитячі книжки, рекламні буклети все частіше друкують з використанням саме об'ємного зображення.
Вам знадобиться
  • тоненькі ножиці (як манікюрні), об'ємний скотч і вибраний малюнок. Для створення шарів знадобиться кілька копій малюнка. Чим більше шарів - тим об'ємніше малюнок.
Інструкція
1
Створення об'ємних малюнків може стати відмінним дозвіллям. Займаючись таким творчим справою, поняття стресу, втоми, поганого настрою залишаться тільки в спогадах. А всілякі вироби (картини, листівки, шкатулки і т.д.) стануть прекрасним, незабутнім подарунком вашим рідним і близьким. В наш час до цих пір актуально вислів: найкращий подарунок - це власноручне творіння.
2
Отримання об'ємного малюнка можна порівняти з приготуванням листкового торта. Один шар, що накладається на інший, створює ілюзію об'ємності.
3
Для творіння шедевра, знадобляться: тоненькі ножиці (як манікюрні), об'ємний скотч і вибраний рисунок . Для створення шарів знадобиться кілька копій малюнка. Чим більше шарів, тим об'ємніше рисунок .
4
Виріжте першу картинку повністю, але не по контуру, а залишаючи 2-3 мм білої облямівки. З другого малюнка вирізуйте тільки великі деталі, залишаючи весь задній фон. Ці детальки і всі наступні вирізати потрібно строго по контуру. За допомогою об'ємного скотчу приклейте вирізані детальки поверх частин цілої картинки.
5
З третього малюнка виріжте деталі, які знаходяться більш поверхнево. Так само приклейте їх за допомогою скотча на попередній шар відповідних частин. З четвертого малюнка візьміть деталі ще більш поверхневі. Знову ж приклейте на об'ємний скотч.
6
Шар за шаром створюватиметься бажаний обсяг малюнка. І ви просто здивуєтеся створеної своїми руками красою.