Як зробити ляльку з пляшки.

У кожному будинку напевно знайдуться пластмасові пляшки з-під шампуню, соку, мінералки. Серед них трапляються такі, які викинути шкода, але в той же час господиня не завжди знає, куди їх подіти. З них можна наробити найрізноманітніших іграшок. Маленька зелена пляшечка з-під шампуню стане жабеням, яскрава пляшка - лялькою.
Вам знадобиться
  • Пластмасова пляшка
  • Кольоровий скотч або кольоровий папір
  • Шматочок білої або рожевою самоклеющейся плівки
  • Клаптики
  • Обрізки кольорової пряжі
  • Ножиці
Інструкція
1
Вимийте пляшку. Одшмагаю всі етикетки і по можливості видаліть написи. Вони можуть бути надруковані як на папері, так і на плівці. Пляшку помістіть на деякий час в теплу воду. Папір відклеїться, а плівка стане куди більш податливою, її можна буде просто підчепити ножицями і віддерти.
2
Виріжте з самоклеющейся плівки гурток. Він повинен бути діаметром трохи менше, ніж ширина верхньої частини пляшки . Зі скотчу різних кольорів зробіть очі, рот, ніс і щічки. Очі зробіть синіми або чорними, залежно від того, який скотч є. Можна зробити чорний зіницю і білу лелітку. Наклейте очі на обличчя. Точно так же зробіть кружечок для носа, рожевий або сірий. Рот можна зробити круглим, трикутним або смужкою червоного кольору. Виріжте рожеві щічки сердечками, овалами або кружечками. Наклейте всі деталі на обличчя.
3
Приклейте особа з усіма деталями на пляшку. З пряжі оранжевого, жовтого, білого, коричневого або чорного кольору зробіть волосся. Наріжте пряжу шматочками по 10-12 см, складіть кожну нитку вдвічі. Скріпіть волосся між собою ниткою. Приклейте «перуку» на пробку.
4
З клаптиків зробіть косинку або капелюшок, щоб прикрити верхню частину волосся. Прикріпіть її до пробки клеєм. Якщо є кольорова фольга, можна зробити корону. Підійде і капелюх феї.
5
З самоклеющейся плівки зробіть долоньки, а з кольорового скотчу - деталі рукавів. Долоньки являють собою просто кружечки, а рукава - прямокутники. Приклейте рукава з боків пляшки трохи нижче особи. Долоньки приклейте під рукавами. Можна зробити ще туфельки - трикутнички або овали з кольорового скотчу, які приклеїти до нижньої частини пляшки .
Зверніть увагу
Для таких іграшок досить декількох характерних деталей. Наприклад, для жабеня це будуть очі і рот, для мавпочки - очі, ніс, рот і вуха.
Корисна порада
Якщо ви робите ляльку з паперовим особою, знадобиться ще прозорий скотч, бажано ширше. Таку ляльку найкраще робити зі строкатої пляшки з-під соку.